"2m Serwis - Maciej Miłek"

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Maleczyńskich 36, 52-428 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Głównym profilem działalności firmy "2m Serwis - Maciej Miłek" jest Instalacja i serwis ogrzewania. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Wrocław w województwie dolnośląskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 516 566... lub mailową: 2m.serwis@gmail.com
Siedziba firmy "2m Serwis - Maciej Miłek" znajduje się pod adresem 52-428 Wrocław ul. Maleczyńskich 36,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "2m Serwis - Maciej Miłek".

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
I
K
Irena Kowalska
Polecam. Super fachowiec pan Maciej Miłek.
J
G
Joanna Gajewska
Godna polecenia firma, rzetelnie informuje co naprawia i za ile. Uchronili mnie od wydawania pieniędzy na kupno częsci, które były do naprawienia. :-)
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.