VAG Serwis diagnostyka komputerowa, serwis dsg, kalibracja radarów, naprawa TSI i TFSI

Naprawa elektroniki samochodowej i serwis olejowy

Stacje diagnostyczne i przeglądy techniczne
ul. Na Ostatnim Groszu 112, 54-215 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
(1 opinia) napisz opinię
VAG Serwis diagnostyka komputerowa, serwis dsg, kalibracja radarów, naprawa TSI i TFSI
ul. Na Ostatnim Groszu 112, 54-215 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
NIP
8951836883
Telefon
VAG Serwis diagnostyka komputerowa, serwis dsg, kalibracja radarów, naprawa TSI i TFSI

Informacje

Opis działalności firmy VAG Serwis diagnostyka komputerowa, serwis dsg, kalibracja radarów, naprawa TSI i TFSI w Wrocław
Warsztat samochodowy VAG Serwis został założony przez Łukasza Kuśnira. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu. Działamy od 2011 roku i zajmujemy się naprawą usterek w obrębie mechaniki oraz elektroniki pojazdowej.
Produkty i usługi
Zajmujemy się diagnostyką samochodów osobowych każdej marki, bez względu na rok produkcji, czy model. Jednak nasi mechanicy mogą pochwalić się dodatkowo bardzo wnikliwą wiedzą na temat budowy podzespołów mechanicznych i elektronicznych w autach z grupy VAG, do których należy:
- Audi,
- Porsche,
- Skoda,
- Volkswagen,
- Bentley,
- Bugatti.

W ramach naszej oferty przeprowadzamy bardzo szczegółową diagnostykę komputerową, dzięki której w zaledwie kilka minut odczytujemy kody błędów i lokalizujemy usterki. W ten sposób sprawdzamy na przykład stan techniczny silników na bezpośrednim wtrysku paliwa. Diagnozujemy przy tym nieszczelności układów dolotowych FSI, TSI i TFSI. Inne obszary, jakie jesteśmy w stanie sprawdzić za pomocą nowoczesnego oprogramowania to także dwusprzęgłowe i zautomatyzowane skrzynie biegów o modelu: DQ200 , DQ250, DQ381 i DQ500, a także S-tronic DL501.

Inne usługi, jakie oferujemy w ramach serwisu mechaniki samochodowej to:
- generalne remonty silników,
- statyczna wymiana oleju,
- wymiana hamulców,
- wymiana świec zapłonowych,
- wymiana rozrządu TDI,
- usuwanie usterek związanych z poborem oleju w silniku,
- serwis klimatyzacji.

Poza serwisem wymienionych podzespołów zajmujemy się także elektroniką i doposażaniem samochodów. W ofercie mamy takie usługi jak:
- aktualizacja map MMI 3G i MIB2,
- kalibracja radarów,
- montaż kamery cofania,
- aktywowanie Car Play/Mirror Link/Android Auto,
- dołożenie PDC,
- montaż świateł w technologii LED,
- montaż tempomatu.

Uzupełnieniem opisanej oferty są również usługi tuningu i modyfikacje samochodów. U nas kierowcy wyposażą się w sportowe układy wydechowe, a także turbosprężarki i bardzo wydajne intercoolery.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu - warsztat VAG Serwis z Wrocławia.
Zasięg działania
Firma VAG Serwis diagnostyka komputerowa, serwis dsg, kalibracja radarów, naprawa TSI i TFSI z lokalizacji: Wrocław świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, lubuskie, opolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
I
Igor
Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Panowie wgrali mi nowoczesną aplikację do sterowania telefonem podczas jazdy. Przy okazji sprawdzili też stan techniczny skrzyni biegów i silnika. Mają tutaj bardzo nowoczesne stanowiska naprawcze, także polecam.