Anna Oryńska Przewodnik i Pilot Wycieczek

Wrocław i Dolny Śląsk - wycieczki tematyczne z przewodnikiem

Biura podróży i agencje turystyczne
ul. Ojca Beyzyma 15 /1, 53-204 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
(5 opinii) napisz opinię

Kontakt

Telefon
502 291 465
Adres korespondencyjny
ul. Ojca Beyzyma 15 /1, 53-204 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Reportaż o nas:

http://mostponadczasem.pl/dziedzicznie-obciazeni-historia/
Opis działalności
Wycieczki po Wrocławiu z przewodnikami, którzy fachową wiedzę łączą z entuzjazmem i humorem, doświadczenie z młodością.Zapraszamy turystów indywidualnych, grupy zorganizowane i wycieczki szkolne. https://www.facebook.com/anna.orynska
Produkty i usługi
Jesteśmy licencjonowanymi przewodnikami turystycznymi (Wrocław, Dolny Śląsk), którzy fachową wiedzę łączą z entuzjazmem i humorem, doświadczenie z młodością.

Obsługujemy turystów indywidualnych, grupy zorganizowane i wycieczki szkolne.

Bierzemy pod uwagę wiek, zainteresowania uczestników i czas, jaki mogą poświęcić na zwiedzanie atrakcji naszego miasta. Przygotowaliśmy trasy wycieczek tematycznych, odpowiadające potrzebom edukacyjnym i różnym zainteresowaniom.
Mamy doświadczenie pedagogiczne, a także w pracy z seniorami i osobami niepełnosprawnymi.

Wycieczki grupowe prowadzimy z użyciem przenośnego systemu nagłośnieniowego.

Dla wycieczek szkolnych proponujemy zajęcia edukacyjne z kartą pracy lub grę terenową z mapą oraz wycieczki zawodoznawcze (np. warsztaty malowania ceramiki).

Organizujemy pobyt we Wrocławiu: program dostosowany do potrzeb klienta, bilety wstępu, rejs statkiem, wyżywienie, posiłki itp.
Marki i specjalizacje
Firma powstała w 2008 r. przy wsparciu Wrocławskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Założona zostało przez przewodniczkę po Wrocławiu i Dolnym Śląsku posiadającą uprawnienia potwierdzone przez marszałka województwa dolnośląskiego (nr 09/107/LM/2000 oraz 09/166/LT/2000) (także do prowadzenia wycieczek w języku rosyjskim).

Media społecznościowe

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
M
J
Marek J.
Witam serdecznie Nie miałem okazji pożegnać się z Panią i podziękować za miłą współpracę. Pani Anno, bardzo dziękuję i do zobaczenia. Pozdrawiam
K
Ł
Ks. Łuasz
Dziękuję. Grupa zadowolona, więc - mam nadzieję, że nasza współpraca będzie jeszcze kiedyś kontynuowana. Pozdrawiam. Łk.
C
P
Czesława Pastuszak
Dziękuję bardzo za organizację naszej wycieczki po Wrocławiu, za ciekawe opowieści, za wspólnie spędzony czas. Życzę Pani dalszej wytrwałości w przekazywaniu wiedzy o świecie, radości i dobrego zdrowia. Serdecznie pozdrawiam.
E
W
Elżbieta Węgrzynowska
Panią Annę Oryńską jako przewodnika wszystkim polecam, a mam dużą skalę porównawczą, bo nasz Oddział Miejski PTTK "Rokita" w Brzegu Dolnym prowadzi wiele wycieczek. Ciekawie, zwięźle, z humorem, po prostu profesjonalnie. Na pewno jeszcze skorzystamy z usług tego biura.
T
Z
P
Turysta z Poznania
Polecam, rewelacja przewodnicy.