Kipp Polska Sp. z o.o.

Hurtownie artykułów metalowych
ul. Ostrowskiego 7, 53-238 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(71) 339 21 44
Adres korespondencyjny
ul. Ostrowskiego 7, 53-238 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie

Informacje

O nas
Już od prawie 10 lat marka KIPP jest rozpoznawana na polskim rynku. W tym czasie udało nam się przekonać wielu wymagających klientów do najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów.
Obecnie firma Heinrich Kipp Werk KG jest jednym z wiodących na świecie dostawców znormalizowanych elementów maszyn, elementów manipulacyjnych oraz produktów z zakresu oprzyrządowania technologicznego i technologii mocującej.
Jednym z nadrzędnych celów właściciela firmy zawsze była profesjonalna obsługa partnerów handlowych, wobec powyższego podjęta została decyzja o uruchomieniu z dniem 01 lipca 2010r. autonomicznego, polskiego oddziału handlowego z siedzibą we Wrocławiu.
Działając aktualnie w pełni niezależnie możemy Państwu zaoferować najwyższą jakość naszych produktów w bardziej konkurencyjnych cenach. Ponadto standardowy czas realizacji zamówień, dzięki bezpośrednim dostawom z centrum logistycznego został skrócony do 2-3 dni roboczych.
Opis działalności
Firma Heinrich KIPP Werk KG już od prawie 10 lat jest obecna na polskim rynku oferując swoim klientom najwyższej jakości produkty z zakresu technologii mocującej, znormalizowanych elementów maszyn itp Już od prawie 10 lat marka KIPP jest rozpoznawana na polskim rynku. W tym czasie udało nam się przekonać wielu wymagających klientów do najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów z zakresu technologii mocującej, znormalizowanych elementów maszyn oraz elementów manipulacyjnych.
Produkty i usługi
Wszystkie nasze produkty mają jedną wspólną cechę: są niezawodne, stale dostępne i charakteryzują się długą żywotnością. Gwarancją tego jest bogate w tradycje, zarządzane przez samego właściciela przedsiębiorstwo KIPP.

Na polskim rynku już od prawie 10 lat produkty marki KIPP cieszą się dużą popularnością oraz uznaniem wielu klientów. W celu zapewnienia naszym klientom jeszcze lepszej obsługi została podjęta przez właściciela firmy decyzja o uruchomieniu autonomicznego, polskiego oddziału handlowego z siedzibą we Wrocławiu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Wrocław, Bydgoszcz, Lublin, Łódź, Kraków, Rzeszów, Gdańsk, Gliwice, Poznań

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
maniek
Są moim dostawcą od dobrego czasu. Cenię ich za to, że jeszcze nie było żadnego większego problemu z żadnym z zamówień. No i ich towar z czasem nie traci na jakości.
K
kajetan
Jak dla mnie najlepsza firma, jeżeli chodzi o elementy manipulacyjne do maszyn. Towar porządnej jakości i nie ma problemów z realizacją zamówień.
K
karl
W Kippie realizuję kilka razy w roku większe zamówienie dla swojego przedsiębiorstwa. Mają naprawdę wysokiej jakości części do maszyn, które chwalą sobie moi klienci. Chyba każdy lubi współpracować z profesjonalistami.
M
Maks
Robiłem już w Kippie kilka większych zamówień. Najczęściej zamawiam tam elementy manipulacyjne. Zdarzył się też jeden z systemów mocujących. Nigdy nie było żadnych problemów z zamówieniem i towar był zawsze na czas. Ogólnie mogę polecić do współpracy.
J
jan
Prowadzę biznes związany z przemysłem motoryzacyjnym. U Kippa zamówiłem części w ramach zamówienia specjalnego zrobili mi takie bardziej zmodyfikowane na moje życzenie. Przyznam że wtedy uratowali mi skórę bo nigdzie nie mogłem znaleźć odpowiednich.
I
Icz
Mają bardzo szeroką ofertę produktów podporowych i manipulacyjnych do maszyn. Kupujemy od nich od roku i zawsze mają to, co chcemy.
J
Janaz
Zajmujemy się produkcją maszyn. W Kipp zamawiamy elementy manipulacyjne do maszyn. Oferowany jest bardzo duży asortyment, który w 100% spełnia nasze oczekiwania.
I
Irek
Bogaty asortyment, rzetelna obsługa. Zamówienia realizują zgodnie z ustalonym harmonogramem.
Z
Zenon
W Kippie zamawiam przede wszystkim elementy tłumiące oraz elementy do transportu wewnętrznego. Dostawca jest rzetelny i szybko realizuje nawet małą dostawę.