Pefra Sp. z o.o. Hurtownia wentylacyjna

Dystrybutor klimatyzacji do biur i domów

Klimatyzacja
ul. Otyńska 8, 54-426 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(71) 355 32 84
Adres korespondencyjny
ul. Otyńska 8, 54-426 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Pefra to firma działająca w branży wentylacyjnej nieprzerwanie od 1999 roku. Siedziba przedsiębiorstwa zajmującego się dystrybucją urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych znajduje się we Wrocławiu.
Produkty i usługi
Sprawnie działające urządzenia klimatyzacyjne pozwalają na wydajną pracę osób w biurze niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz. Nowoczesne klimatyzatory nie tylko ochładzają lub ogrzewają pomieszczenie, ale także oczyszczają je z bakterii, pyłów oraz kurzu.

Specjalizujemy się w handlu elementami instalacji wentylacyjnych. Naszymi Klientami są głównie instalatorzy klimatyzacji, wentylacji innych urządzeń tego typu, a także małe, średnie i duże firmy wykonawcze.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

- rekuperatory,
- klimatyzatory,
- centralne wentylacje,
- rury,
- kształtki,
- obejmy.

W naszym asortymencie posiadamy również kanały, tłumiki i kratki wentylacyjne, a także kurtyny i przepustnice powietrzne. Wyróżnia nasz bogaty asortyment najwyższej jakości produktów oraz fachowa obsługa w zakresie kompletacji i dostawy zamówienia, oraz doradztwa technicznego.

Zajmujemy się dystrybucją urządzeń pochodzących od największych producentów w branży klimatyzacyjnej i wentylacyjnej, takich jak Samsung, Ventia, Venture Industries, SystemAir, Vents.

Nasz kadra pracownicza to wykwalifikowane i doświadczone osoby, które chętnie odpowiedzą na Państwa pytania, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Pefra z Wrocławia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń