Zakład szklarski SELECT Robert Paszkowski

Kompleksowe usługi szklarskie

Szklarze
ul. Pereca 2, 53-671 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
(6 opinii) napisz opinię
Zakład szklarski SELECT Robert Paszkowski

Informacje

Opis działalności
Select to zakład szklarski z Wrocławia. Został założony na początku lat 90. XX wieku, a jego właścicielem jest Robert Paszkowski. Firma wykonuje różne zlecenia na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.
Produkty i usługi
Szkło to materiał, który w rękach szklarzy z zakładu Select zamienia się w użyteczne i estetyczne elementy wykończeniowe. Firma poddaje tafle szkła precyzyjnej obróbce, dzięki czemu nabiera ono odpowiednich właściwości i wymiarów. Jest to szczególnie ważne w przypadku luster produkowanych na wymiar przez szklarzy. Lustra do łazienek, garderób i przebieralni są przez szklarzy montowane, tak samo, jak inne elementy szklane opuszczające zakład. Można do nich zaliczyć szklane panele kuchenne z grafikami, balustrady tarasowe, poręcze schodowe i wykończenia łazienkowe. Oferta w tym zakresie to:
-kabiny prysznicowe,
-ścianki prysznicowe,
-ścianki nawannowe.

Firma produkuje też nadstawki szklane, lusterka samochodowe, półki do lodówek i drzwi szklane.

Można również zlecić oprawienie w szkło zdjęć i obrazów i szklenie witryn, okien oraz drzwi. W przypadku okien szklone są te o profilach drewnianych i z PCV, a w przypadku drzwi także te ornamentowe.

Po więcej informacji związanych z usługami szklarskimi zakładu Select najlepiej zadzwonić albo napisać maila.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
F
Filip
Kabina prysznicowa wykonana przez szklarzy z zakładu Select jest dokładnie taka, jaką sobie wymarzyłem. W sklepie nie mieli takich konstrukcji.
G
Grzegorz
Szklenie, które im powierzyłem, wykonali bardzo sprawnie. Polecam tych szklarzy.
A
Adam
Oprawili kilka obrazów i fotografii z mojej kolekcji. Teraz są odpowiednio zabezpieczone!
J
Julian
Zakład szklarski Select dotrzymał terminu i dostałem do nowego domu poręcze schodowe. Zależało mi na szklanych i dokładnie takie zdobią moje schody.
K
kris1967
Panele szklane do kuchni wyróżniają się ładnymi grafikami i są moim zdaniem dobrą alternatywą dla płytek. Zamówiłem je w zakładzie szklarskim Select.
B
Bogusss
Warto zamówić u nich elementy wykończeniowe. Mnie do gustu przypadły szczególnie panele szklane. Świetnie wyglądają w kuchni.