Studio Graffix

Materiały reklamowe – projekt i produkcja / aranżacja wnętrz

Akcesoria i gadżety reklamowe
ul. Strzegomska 208, 54-432 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
717 946 383
Studio Graffix

Informacje

Opis działalności
Studio Graffix mieści się we Wrocławiu. Specjalizujemy się w produkcji materiałów reklamowych oraz aranżacji wnętrz. Na lokalnym rynku działamy już od 2001 roku.
Produkty i usługi
Nasza firma skupia się na tworzeniu wysokiej jakości i oryginalnych materiałów reklamowych różnego rodzaju. Nie tylko produkujemy materiały reklamowe, ale zajmujemy się również ich projektowaniem. Dodatkowo świadczymy także usługi aranżacji wnętrz.

Funkcjonujemy aktywnie w branży już od ponad osiemnastu lat, w których czasie udało na się zdobyć zaufanie wielu usatysfakcjonowanych klientów oraz odpowiednie doświadczenie, które pozwalają nam na zapewnienie o najwyższej jakości naszych usług.

Proponujemy Państwu między innymi:

- bannery,
- gadżety reklamowe,
- torby,
- kalendarze,
- siatki OWW
- folie
- ulotki

Naturalnie wykonujemy także fototapety, roll-upy oraz plakaty czy druki ślubne. Proponujemy też wykonywanie katalogów firmowych szytych lub klejonych. Nasza oferta to również różnego rodzaju reklama zewnętrzna. Wykonujemy między innymi bannery zewnętrzne czy litery przestrzenne, a także kasetony. Dodatkowo zajmujemy się wyklejaniem witryn oraz oklejaniem samochodów.

Przy naszej pracy korzystamy z różnych materiałów produkcyjnych, dzięki czemu każdy klient ma możliwość wyboru, co bardziej mu odpowiada.

Nasz zespół to wyłącznie wykwalifikowani fachowcy, którzy dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu w branży oraz obszernej i nieustannie aktualizowanej wiedzy są w stanie poradzić sobie z każdym, najtrudniejszym nawet projektem.

Zapewniamy rzetelność, dbałość o szczegóły oraz bezwzględną terminowość.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń