Aba Biuro rachunkowe Iwona Strugarek-Filip

Prowadzenie ksiąg rachunkowych i obsługa kadrowo-płacowa

Biura rachunkowe
ul. Strzegomska 3b/3c/17, 53-611 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
(4 opinie) napisz opinię
Aba Biuro rachunkowe Iwona Strugarek-Filip

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Iwona Strugarek-Filip i jestem księgową z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzę Biuro Rachunkowe Aba, które znajduje się we Wrocławiu i działa od 1998 roku. Obsługuję podmioty fizyczne i gospodarcze. Zapraszam.
Produkty i usługi
Firmy, które chcą skupić się na rozwoju oraz prawidłowym prowadzeniu swojej działalności gospodarczej zapraszam do kontaktu z Biurem Rachunkowym Aba. Zajmuję się obsługą przedsiębiorstw, spółek, wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni, stowarzyszeń i fundacji. Każda branża jest specyficzna i potrzebuje innych działań w zakresie księgowości.

Do moich usług należy:
- prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
- prowadzenie ksiąg rachunkowych,
- sporządzanie sprawozdań finansowych,
- prowadzenie ewidencji ryczałtu,
- obsługa kadr i płac,
- sporządzanie deklaracji i rozliczeń dla ZUS i US,
- sporządzanie regulaminów pracy oraz kont,
- przygotowanie zeznań podatkowych rocznych.

Oferuję doradztwo podatkowe. W przypadku zaniedbania dokumentów przez poprzednią firmęrachunkową zajmuję wyprowadzeniem wszystkich zaległości księgowych. Pomagam także przy założeniu własnej działalności. Kompletuję dokumenty, pomagam w ich wypełnieniu oraz reprezentuję Klienta w urzędach i Krajowym Rejestrze sądowym.

Wszystkie dokumenty w postaci umów, czy deklaracji są prowadzone według aktualnych przepisów prawnych. Zapraszam do kontaktu z Biurem Rachunkowym Aba z Wrocławia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Wrocław

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
I
Igor
Doskonała księgowa, która ogarnia obowiązujące przepisy i dzięki jej usługom nie mam żadnych problemów ze skarbówką.
H
Halina
Bardzo dobra księgowa, która pomogła naszej fundacji rozliczyć się z całego roku. Podpowiadała jak prowadzić tego typu działalność, aby utrzymać się na polskim rynku i móc spełniać swoje cele. Polecam.
O
Oliwer
Miałem duże problemy z księgowością z powodu poprzedniej firmy, która nie przykładała się do prowadzenia prawidłowej dokumentacji. Pani Iwona Strugarek-Filip zajęła się uzupełnianiem zaległości i tylko dzięki niej moja firma wyszła na prostą. Księgi handlowe, ewidencja, rozliczenia, wszystko zrobione według przepisów prawnych, polecam!
K
Kamila
Z miłą chęcią polecę tę księgową. Jest sumienna i dba o terminowe składanie wszystkich deklaracji. Utrzymuje porządek w papierach, a ja mogę skupić się na prowadzeniu działalności. Współpracujemy już od kilku lat i na pewno nie chce zmieniać tej wykwalifikowanej księgowej na żadną inną.