Radexpol Przewierty sterowane, Przeciski, Sprzedaż rur

Wykonywanie przewiertów sterowanych i przecisków pod drogami

Techniki bezwykopowe
Szczecińska 16, 54-517 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(71) 353 39 03
Adres korespondencyjny
Szczecińska 16, 54-517 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Radexpol znajduje się we Wrocławiu. Działalność prowadzimy od 1994 roku. Specjalizujemy się w przewiertach sterowanych, przeciskach i sprzedaży rur. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w budownictwie inżynieryjnym. Nasza oferta to między innymi budowa przepustów pod nasypami oraz budowa i renowacja sieci wodno-kanalizacyjnych. Podejmujemy się również renowacji sieci z wykorzystaniem metody Burstliningu statycznego. Ponadto mamy sposób na wykonanie przejść bez obowiązku dokonywania rozkopów w różnego rodzaju przeszkodach terenowych.

Dla naszych klientów wykonujemy przeciski przy wykorzystaniu rur stalowych o średnicach 60-1200 milimetrów „kretami”firmy Tracto-Technik. W czasie pracy używamy modeli Herkules, Kolos i Gigant. Stosujemy też innowacyjną technologię układania kabli telekomunikacyjnych, światłowodowych i energetycznych w otworze wiertniczym.

Wykorzystanie metody przecisków pozwala nam na wykonanie przejść bez przymusu rozkopywania różnego rodzaju przeszkód terenowych, takich jak:
- cieki wodne,
- rowy,
- tereny zielone,
- tory kolejowe,
- tory tramwajowe,
- chodniki,
- jezdnie.

Dodatkowo oferujemy wysokiej klasy rury stalowe, które mamy między innymi z demontażu i upłynnień. Posiadamy też nowe rury o średnicy od 45 do 1820 mm. Rury, które wykorzystujemy są dokładnie czyszczone, fazowe i zabezpieczane antykorozyjnie. Na zlecenie klientów podejmujemy się prac związanych z demontażem konstrukcji stalowych i rur.

Działania, do których można zaliczyć przewierty, przeciski i palowania oraz inne prace hydrotechniczne, w czasie których wykorzystuje się rury z demontażu pozwalają na uzyskanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa i skuteczności.

Uzupełnienie oferty to przewierty sterowane. To, co doprowadziło do powstania tej technologii to intensywna industrializacja rozległych obszarów miejskich. To właśnie ona sprawią, że było trzeba szukać nowych rozwiązań przy działaniach, które wiążąsię z podziemnymi instalacjami. Dzięki tej technologii można uzyskać szansę na ekologiczne, oszczędne i szybkie pokonanie rozmaitych przeszkód terenowych, w tym torowisk, rzek i dróg, a także terenów zielonych i przeszkód wodnych.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń