Elwra. Hurtownia elektryczna - Przewody - Kable

Naturalnie dla zawodowców.

Przewody, kable i światłowody
ul. Szczecińska 17, 54-517 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(71) 353 11 94
713531194
bok@elwra.pl
601552056
Adres korespondencyjny
ul. Szczecińska 17, 54-517 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie

Informacje

O nas
Hurtownia znajduje się przy ul. Szczecińskiej 17, na wysokości kąpieliska 'Glinianki', ok. 150 metrów od skrzyżowania ul. Lotniczej i Szczecińskiej (Węzeł 'Stadion' AOW, tj. Autostradowej Obwodnicy Wrocławia)

- Jadąc od strony centrum Wrocławia należy skręcić na wjazd AOW w kierunku autostrady A4, a następnie po kilkudziesięciu metrach na następnym skrzyżowaniu (będącym jednocześnie ostatnim skrzyżowaniem ze światłami przed AOW) skręcić w lewo w kierunku dwupiętrowego żółtego budynku, na którym jest umieszczona nasza reklama.

- Analogicznie jadąc od strony Leśnicy i ul. Kosmonautów należy skręcić w prawo na wjazd AOW w kierunku A4 i po kilkudziesięciu metrach na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo.

- Zjeżdżając z obwodnicy należy na pierwszym skrzyżowaniu ze światłami skręcić w prawo w kierunku żółtego budynku.

- Kierując się z Nowego Dworu należy skręcić w prawo z ul. Żernickiej w Szczecińską.

Opis działalności
ELWRA – naturalnie dla zawodowców. Hurtownia elektryczna z kompleksową obsługą klienta, fachowym doradztwem i szerokim asortymentem wielu znanych marek dostępnych na miejscu od ręki. Dobra lokalizacja (okolice kąpieliska 'Glinianki' i Węzła 'Stadion' AOW) szybki dojazd z centrum Wrocławia ul. Legnicką, lub tramwajami 10 i 20, to nasz dodatkowy atut.
Produkty i usługi
Oferujemy kompleksową i fachową obsługę klienta, którą opieramy na ciągłej aktualizacji naszej oferty, w zależności od aktualnych potrzeb naszych klientów i wymagań rynku. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowościami, posiadamy także zestawy katalogów naszych partnerów z ich pełną ofertą. Duża liczba wystawionego osprzętu w specjalnie przygotowanym do tego celu pomieszczeniu pozwala na spokojne zastanowienie się i dopasowanie wybranych elementów do własnych upodobań. Pojemny magazyn sprawia, że zdecydowaną większość towaru posiadamy „od ręki”.
Na terenie Wrocławia i okolic, po spełnieniu minimum logistycznego dowozimy towar własnym transportem. Fachowa i miła obsługa połączona z dużą ilością oferowanego osprzętu sprawia, że jesteśmy cenioną i znaną hurtownią, do której klienci po wielokroć wracają. Nasza dobra lokalizacja w pobliżu kąpieliska Glinianki, ul. Lotniczej i nowo budowanego stadionu na Euro 2012 jest naszym dodatkowym atutem.
Serdecznie Państwa zapraszamy!!!

- kable i przewody wszelkiego rodzaju (Telefonika, Elektrokabel, Nkt, Helukabel, Damir)
- osprzęt do kabli i przewodów (końcówki, tuleje, mufy, złączki)
- systemy prowadzenia (koryta, drabinki, peszle, aroty)
- osprzęt instalacyjny (wtyki, gniazda, Ospel, Berker, Simon Kontakt, puszki, wentylatory)
- ochrona przepięciowa i odgromowa
- rozdzielnice
- oprawy (zew. i wew. Philips, Osram, GTV, Plexiform)
- źródła światła (żarówki zwykłe, energooszczędne; ledy, halogeny)
- aparatura (bezpieczniki, styczniki).


Ceny:
Informacja dostępna na telefon. Sprawdź nas – a nie pożałujesz! Rabaty dla stałych klientów! Płatności gotówką lub przelewem
Marki i specjalizacje
Posiadamy ceny specjalne na produkty firmy Ospel, a także na kable i przewody. Sprawdź nas!

Ospel, Berker, Simon Kontakt, Legrand, Moeller, Siemens, Eti, Telefonika, Elektrokabel, Helukabel, NKT, Ansmann, Philips, Brilum, GTV, Elgo, Kanlux, Aquaform, Lappkabel, Spotline, Wago, Apator, Hager Polo, Baks, Plexiform, Mennekes, Arot, Sypniewski, Incobex, Zamel, Lenze, Eaton, Elmonter.
Certyfikaty
KRD – Rzetelna Firma.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń