21 Zakład optyczny Edmund Kaszewski

Zobacz świat wyraźniej w naszych okularach i soczewkach

Optycy
ul. Szybowcowa 23, 54-130 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
21 Zakład optyczny Edmund Kaszewski
ul. Szybowcowa 23, 54-130 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
NIP
8971051493
Telefon
21 Zakład optyczny Edmund Kaszewski

Informacje

Opis działalności firmy 21 Zakład optyczny Edmund Kaszewski w Wrocław
21 Zakład Optyczny Edmund Kraszewski działa we Wrocławiu od 1998 roku. Oferuje swoim klientom stylowe oprawy okularowe, szkła okularowe, soczewki kontaktowe oraz liczne akcesoria okularowe.
Produkty i usługi
Zakład działa na rynku od prawie 25 lat. Pracują w nim optycy oraz okuliści. Klienci mogą zatem skorzystać z profesjonalnego badania wzroku oraz doboru odpowiednich soczewek i opraw okularowych. Wśród dostępnych na miejscu wyrobów znaleźć można produkty takich renomowanych marek.

Podstawowa oferta obejmuje:
- konsultacje: optyk, okulista,
- okulary korekcyjne,
- okulary przeciwsłoneczne,
- soczewki kontaktowe,
- soczewki progresywne,
- soczewki dwuogniskowe,
- soczewki jednoogniskowe,
- soczewki o większej głębi ostrości,
- soczewki progresywne do pracy w pomieszczeniu.

Do szkieł korekcyjnych optycy polecić mogą dodatkową warstwę antyrefleksyjną i uodparniającą na zarysowania. Dzięki nim soczewki okularowe przez długi czas pozostaną w doskonałym stanie, przejrzyste, estetycznie wyglądające i pozbawione widmowych odbić światła. Są one szczególnie polecane osobom długo pracującym przy komputerze oraz kierowcom.

Dodatkowo Zakład Optyczny 21 jest członkiem Dolnośląskiego Cechu Optyków.

Na miejscu realizowane są recepty NFZ.

Zachęcamy do skorzystania z oferty.

Aktualności

optyk

02.11.2023

21 Zakład Optyczny to miejsce, w którym przeprowadzamy badania wzroku. Określamy indywidualne parametry oraz dobieramy produkty korekcyjne. W sprzedaży mamy szkła korekcyjne, oprawy okularowe oraz soczewki kontaktowe. Dodatkowo oferujemy szeroki wybór akcesoriów, takich jak etui, łańcuszki i ściereczki do okularów, a także pudełka lub płyny do soczewek.Szczegółowe informacje znajdują się na firmowej stronie internetowej.

optyk

18.08.2023

W 21 Zakładzie Optycznym oferujemy obsługę okulistyczną oraz optyczną. Przeprowadzamy badania, na podstawie których określamy wadę wzroku oraz produkty korekcyjne o indywidualnie dobranych parametrach. Oferujemy oprawy okularowe, szkła korekcyjne oraz soczewki kontaktowe.Poza tym w sprzedaży mamy również liczne akcesoria, takie jak etui, łańcuszki i ściereczki do okularów czy pudełka lub płyny do soczewek.

optyk

05.05.2023

W 21 Zakładzie Optycznym już od 1998 roku zajmujemy się sprzedażą produktów przeznaczonych do korekcji wzroku. W ofercie mamy szeroki wybór opraw, a w tym oprawy damskie, męskie, młodzieżowe oraz dziecięce. Dysponujemy wieloma wzorami, kształtami oraz kolorami, dzięki czemu każdy Klient znajdzie u nas coś dla siebie.Poza tym w sprzedaży mamy także szkła korekcyjne, soczewki kontaktowe oraz różnorodne akcesoria, takie jak ściereczki do okularów czy płyny do soczewek.

optyk

19.02.2023

21 Zakład Optyczny istnieje już od 1998 roku. Zajmujemy się sprzedażą produktów optycznych. W ofercie mamy między innymi stylowe oprawy okularowe, szkła korekcyjne, oraz soczewki kontaktowe. Oprawy dzielą się na damskie, męskie, uniwersalne, dziecięce oraz młodzieżowe. Wśród nich wyróżniamy wiele kształtów i kolorów, dzięki czemu każdy Klient znajdzie u nas coś w swoim guście.Szczegółowe informacje znajdują się na firmowej stronie internetowej.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
Kasia
Profesjonalna obsługa, doradzają, fachowa pomoc. Polecam.
M
Magdalena
Rewelacyjna obsługa i fachowa pomoc. Polecam.
P
A
pani Ania
Jestem bardzo zadowolona z usług tego salonu. Polecam Goraco.
P
A
pani Ania
Jestem bardzo zadowolona z usług tego salonu. Polecam Goraco.