Mani Pedi SPA Patrycja Surmacz

Profesjonalna stylizacja paznokci

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Trawowa 59 B, 54-614 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
605 639 238
Mani Pedi SPA Patrycja Surmacz

Informacje

Opis działalności
Firma Mani Pedi znajduje się we Wrocławiu, na terenie województwa dolnośląskiego. Właścicielem salonu kosmetycznego jest Patrycja Surmacz. Specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie manicure i pedicure.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest świadczenie usług w zakresie manicure i pedicure. Salon piękności powstał z pasji właścicielki, która jest specjalistką w swoim fachu.

W salonie wykonuje się przede wszystkim manicure hybrydowy i klasyczny. Klientkom proponujemy również przedłużanie płytki paznokcia, które odbywa się za pomocą formy lub szablonu.

Oprócz standardowego manicure i pedicure wykonujemy również przepiękne zdobienia. Stylizacje tworzymy z własnych pomysłów lub na indywidualne życzenie klientki.

Do każdej klientki podchodzimy indywidualnie, uwzględniając styl, okazję i poczucie estetyki. Wszystkie kosmetyki do stylizacji paznokci w naszym salonie pochodzą od renomowanych marek, dzięki czemu paznokcie są trwałe i w pięknych kolorach. Stale rozwijamy się, biorąc udział w licznych szkoleniach i śledząc najnowsze trendy.

Zapraszamy do naszego salonu!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń