Helicon Agnieszka Fok

Psychoterapia indywidualna, małżeńska i rodzinna

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Wejherowska 33/14, 54-239 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
Poniedziałek Zamknięte
Wtorek 11:00 - 21:00
Środa 11:00 - 21:00
Czwartek 11:00 - 21:00
Piątek 11:00 - 21:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Helicon Agnieszka Fok

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy Pracownię Psychoterapii i Psychoedukacji Helicon, która działa od 1999 roku. Pomagamy pacjentom, którzy borykają się z problemami natury psychicznej. Właścicielką pracowni jest Agnieszka Fok, a sama siedziba mieści się we Wrocławiu.
Produkty i usługi
Już od ponad dwudziestu lat pomagamy wszystkim potrzebującym osobom, które zmagają się w życiu z problemami natury psychicznej. Zapewniamy wiele różnych rodzajów psychoterapii, by pomóc jak najszerszej liczbie pacjentów.

Wyróżniamy spośród nich:
- arteterapia,
- terapia dla par,
- terapia grupowa,
- terapia rodzinna,
- terapia małżeńska,
- warsztaty weekendowe,
- terapia indywidualna,
- terapia w języku angielskim.

Pomagamy w przeróżnych problemach natury psychicznej, takich jak anoreksja, bulimia, zaburzenia odżywiania lub zaburzenia funkcjonowania. Oferujemy swoją pomoc przy problemach adaptacyjnych, depresji, nerwicy, lękach lub problemach prokreacyjnych. Zapewniamy analizę marzeń sennych oraz terapię przy problemach rozwojowych lub trudnych sytuacjach życiowych.

Uzupełnienie naszej oferty może stanowić także terapia dla osób, które borykają się z zaburzeniami psychosomatycznymi. Zaliczyć do tego możemy także osoby z DDA oraz DDD. Stosujemy terapię systemową dla rodzin według Berta Hellingera, coaching, analizę transakcyjną, a także elementy Psychologii Zorientowanej na Proces. Zapewniamy terapię Gestalt, elementy psychologii analitycznej oraz terapię poznawczo-behawioralną.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z pracownią Helicon, we Wrocławiu.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń