Hen-Mat System Henryk Matusiewicz

Produkcja żaluzji i rolet
ul. Zbożowa 16a, 54-067 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Produkcja żaluzji i rolet. Hen-Mat System Henryk Matusiewicz ma swoją siedzibę w miejscowości Wrocław w województwie dolnośląskim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 509 692...
Jeśli chcesz nawiązać z Hen-Mat System Henryk Matusiewicz kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 54-067 Wrocław ul. Zbożowa 16a,.
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Hen-Mat System Henryk Matusiewicz.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
N
nieznany
Polecam rzetelna firma nie kłamia i nie obiecują na próżno polecam
M
S
MARTIN SNAKE
Bardzo solidna firma ,bardzo profesjonalne podejscie do klienta,super mila obsluga ,wykonastwo na czas oraz bardzo dokladne,co w dzisiejszych czasach to jak znalezc igle w stogu siana.Po prostu super extra Goraco polecam Pozdrawiam wszystkich Pracownikow HEN-MAT-u Raz jeszcze dziekuje.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.