Olimpia Dental Stomatologia Rodzinna

Stomatolodzy i protetycy
ul. Ferdynanda Magellana 1a, 51-505 Wrocław dolnośląskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Olimpia Dental Stomatologia Rodzinna jest Stomatolodzy i protetycy. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Wrocław w województwie dolnośląskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: kontakt@olimpiadental.pl lub telefonicznej 502 227... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Siedziba firmy Olimpia Dental Stomatologia Rodzinna znajduje się pod adresem 51-505 Wrocław ul. Ferdynanda Magellana 1a. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Olimpia Dental Stomatologia Rodzinna znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
A
Agnieszka
Polecam !
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.