Małgorzata Sakwerda

Tłumacze przysięgli
ul. Ślężna 158 a/8, 53-111 Wrocław Krzyki, woj. dolnośląskie
(10 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
(4)

Informacje

Siedzibą Małgorzata Sakwerda jest Wrocław w województwie dolnośląskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Tłumacze przysięgli.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Małgorzata Sakwerda poprzez email: mpsakwerda@gmail.com lub telefon: 509 300... .
Jeśli chcesz nawiązać z Małgorzata Sakwerda kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 53-111 Wrocław ul. Ślężna 158 a/8.
Przedsiębiorstwa operujące w branży w większości oferują:
Uważamy, że Małgorzata Sakwerda poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(10 opinii) napisz opinię
Y
Yanan
She makes mistakes and does not take responsibility for that.
Y
Yana
I believe she the is a good worker. Probably she just was not feeling well at the time taking my order. She accepted the work and she did not do that. I had to find the way to solve this problem urgently (quite expensive) with other companies.
B
Bartek
Polecam usługi Pani Małgorzaty. Tłumaczenie otrzymałem w błyskawicznym tempie, z dnia na dzień, gdy inne biura potrzebowały przynajmniej 5 dni roboczych na tłumaczenie. Bardzo profesjonalna obsługa.
D
Dominik
Polecam panią Małgorzatę, jest ona osobą rzetelną i godną zaufania, tłumaczenia są wykonywane wręcz expresowo i w pełni profesjonalnie.
K
E
P
Kasia Easy Purchase Ltd
Polecam gorąco usługi Pani Małgorzaty! Rozmowy handlowe prowadzone przy jej pomocy odbyły się sprawnie i fachowo. Rzetelna, uważna na szczegóły, o wysokiej kulturze osobistej i doskonałym wyczuciu niuansów kulturowo-językowych... Po prostu sukces! Przecież chodzi o to, aby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa.
B
Bart
Bardzo miła, solidna i profesjonalna osoba. POLECAM WSZYSTKIM!!!
E
Emilia
Profesjonalne i ekspresowe tłumaczenie, bardzo dobry kontakt, a do tego w miłej atmosferze. Gorąco polecam!
L
S
Lucyna Styrna
Profesjonalna i rzetelna praca. Dbałość o szczegóły, zwłaszcza słownictwo fachowe. Wspaniała współpraca już od 10 lat przy dużym zaangażowaniu osobistym.
M
mk
Tłumaczka z pasją, która potrafi przygotować się do tłumaczenia niczym aktor do roli. Bardzo miła, konkretna, rzeczowa osoba. Polecam!
N
nieznany
Szybko, sprawnie, profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze - polecam. świetny kontakt mailowy i telefoniczy.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.