Biuro rachunkowe magnolia Helena Tomaszewska

Usługi księgowe dla firm.

Biura rachunkowe
ul. Agrestowa 108, 53-035 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Biuro rachunkowe magnolia Helena Tomaszewska

Informacje

Opis działalności
Prowadzone przez Helenę Tomaszewską biuro rachunkowe mieści się we Wrocławiu. Zapewniamy obsługę księgową i rachunkową dla mikro i małych przedsiębiorstw.
Produkty i usługi
Nasze biuro rachunkowe to kompleksowy zakres usług księgowych. Do naszych klientów należą mikro i małe przedsiębiorstwa.

Zajmujemy się prowadzeniem:
- ksiąg handlowych,
- książki przychodów i rozchodów,
- ewidencji przychodów,
- rejestrów zakupu,
- sprzedaży VAT,
- ewidencji środków trwałych,
- deklaracji i sprawozdań.
Oferujemy również obsługę kadrową w ramach której zajmujemy się kwestiami związanymi z umowami pracowników oraz listami płac.

Skorzystają Państwo także na naszym doświadczeniu w finansowaniu podmiotów gospodarczych.Skutecznie doradzimy zjakiego produktu bankowego i w jakim momencie działalności skorzystać, a także pomożemy w przygotowaniu dokumentacji do banku.

W razie potrzeby odbieramy dokumenty z siedziby firmy. Posiadamy również ofertę usługi online. Pomagamy firmom rozpoczynającym działalność gospodarczą zarówno przy rejestracji, jak i wyborze odpowiedniego opodatkowania. Współpraca z biurem prawnym oraz przedstawicielem wielu towarzystw ubezpieczeniowym uzupełnia naszą profesjonalną obsługę.

Reprezentujemy klientów przed Urzędem Skrabowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.. Nasze biuro posiada niezbędne uprawnienia do prowadzenia działalności księgowej. Dbamy o rzetelną i terminową realizację, wskazujemy klientom wszystkie możliwości dostępnych odliczeń i ulg.

Biuro Rachunkowe Helena Tomaszewska jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej za ewentualne szkody powstałe w związku z prowadzoną działalnością.

Serdecznie zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń