MMC Hardmetal Poland Sp. z o.o. Przedstawicielstwo Mitsubishi-Carbide

Sprzedaż narzędzi przeznaczonych do toczenia, frezowania i wiercenia

Narzędzia
al. Armii Krajowej 61, 50-541 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(71) 335 16 21
Adres korespondencyjny
al. Armii Krajowej 61, 50-541 Wrocław Krzyki, dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Spółka MMC Hardmetal Poland będąca przedstawicielstwem Mitsubishi-Carbide ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Działa od 2005 roku i reprezentuje markę obecną na rynku narzędziowym od ponad 50 lat. Służy doradztwem technicznym i sprzedażą najlepszych jakościowo rozwiązań do obróbki metali.
Produkty i usługi
Mitsubishi to marka znana na całym świecie. Słynie z doskonałych maszyn, a renomę uzyskała również w zakresie narzędzi przeznaczonych do obróbki różnych materiałów. Nowoczesne, niezawodne, funkcjonalne i łatwe w obsłudze narzędzia sprzedaje w Polsce za pośrednictwem MMC Hardmetal Poland. Jego pracownicy oferują nie tylko pomoc w wybraniu najlepszych rozwiązań, ale również służą poradami w kwestii ich wykorzystania, by było jak najbardziej efektywne. W ofercie MMC Hardmetal Poland znajdują się m. in. frezy monolityczne i z wymiennymi płytkami. Są to takie narzędzia jak:
-głowice frezarskie
-frezy palcowe do metalu
-frezy kuliste
-frezy węglikowe
-frezy czołowe
-frezy trzpieniowe
-frezy do wiercenia i frezowania
-frezy do odsadzeń
-frezy z płytkami wieloostrzowymi

Monolityczne i wymienne są również sprzedawane przez przedsiębiorstwo narzędzia tokarskie, takie jak noże i płytki do maszyn CNC. Można nimi m. in. toczyć rowki, gwinty i detale.

Na ofertę składają się też wiertła. Wymienne i monolityczne można stosować np. do głębokich otworów i pogłębiania wywierconych już wgłębień.

Narzędzia znajdujące się w ofercie w zależności od rodzaju nadają się do obróbki takich materiałów jak stal, stal nierdzewna, stal hartowana, żeliwo, a także stopy tytanu, miedzi i aluminium. Ponadto dostępne są narzędzia do obróbki grafitu.

Płytki, frezy, noże i wiertła można przechowywać w dostarczanych przez przedsiębiorstwo szafach narzędziowych. Sterowane komputerowo konstrukcje mieszczą od kilkuset do ponad tysiąca elementów i zapewniają porządek w zakładzie.

Oferta przygotowana przez MMC Hardmetal Poland jest bardzo rozbudowana, dlatego jeśli chcą ją Państwo w pełni poznać najlepiej odwiedzić stronę internetową. Zapytania w sprawie oferty można również kierować mailowo albo dzwonić pod podany numer telefonu.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe