ADF Auto Sp. z o.o.

Salon z nowymi samochodami osobowymi i dostawczymi

Dealerzy i sprzedaż samochodów
al. Karkonoska 45, 53-015 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
ADF Auto Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
ADF Auto to spółka z siedzibą we Wrocławiu. Od ponad 20 lat zajmuje się sprzedażą samochodów osobowych. Jest autoryzowanym dealerem takich marek jak Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Abarth i IVECO. W południowo-zachodniej Polsce nie ma większej firmy sprzedające samochody osobowe i auta dostawcze.
Produkty i usługi
Przy zakupie nowego samochodu najlepiej zaufać firmie, która od lat sprzedaje auta osobowe i dostawcze. ADF Auto w swoim salonie sprzedaje najnowsze modele aut takich marek jak Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Abarth i IVECO. Są wśród nich takie samochody jak:
-Fiat 500,
-Fiat Ducato,
-Fiat Freemont,
-Jeep Cherokee,
-Jeep Renegate,
-Lancia Voyager,
-Alfa Romeo Giulietta.

Firma ADF Auto sprzedaje też oryginalne części zamienne do samochodów i oferuje kierowcom liczne usługi. Serwisuje auta powypadkowe w swoim warsztacie blacharsko-lakierniczym oraz usuwa uszkodzenia mechaniczne. Pomaga też znaleźć najlepsze polisy ubezpieczeniowe i zajmuje się formalnościami dotyczącymi rejestracji samochodów. Oczywiście możliwe jest też skorzystanie z opcji kredytowych i leasingowych oraz wynajęcie samochodu na czas serwisu.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o salonie ADF Auto. Więcej o poszczególnych modelach samochodów, serwisie oraz innych usługach znajduje się na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń