al. Kasztanowa 3 A-5
53-125 Wrocław, woj. dolnośląskie
Informacje
Firma Verum Lex Sp. z o.o. prowadzi działalność w branży Agencje detektywistyczne. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Wrocław w województwie dolnośląskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze telefonicznej 536 301 042 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Możesz również osobiście odwiedzić siedzibę Verum Lex Sp. z o.o.. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres: al. Kasztanowa 3 A-5, 53-125 Wrocław.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 51.08496N, 17.01238E. [kopiuj]
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży Agencje detektywistyczne obejmuje m.in:
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Verum Lex Sp. z o.o. w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.
Podobne firmy w okolicy
Reymonta 28, Trzebnica
Agencja detektywistyczna WALTER.Działalność Agencji Detektywistycznej WALTER…
Libana 12, Legnica
Świadczymy usługi detektywistyczne dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców.
Biuro Bezpieczeństwa Gospodarczego Tomasz Mieczysław Majchrzak Logo
Wrocławska 30, Ostrów Wielkopolski
Profesjonalne usługi dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych z zakresu…
Ogrodowa 50, Zielona Góra
Detektyw, obserwacja osób i mienia, poszukiwanie osób zaginionych, weryfikacja…
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(31 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
Elvis
2018-10-30
Zawodowcy - pełen profesjonalizm. Jesteście dobrzy i szybcy. Polecam innym !!!!
Roman
2017-12-04
Dziękuje całemu Verum Lex za cały miesiąc profesjonalnej pracy. Prawdziwi fachowcy, duże zaangażowanie. Serdecznie Polecam wszystkim potrzebującym prawdziwych zawodowców.
Anna
2017-07-21
Nakryli mojego przyszłego i na szczęście niedoszłego meża jeszcze przed ślubem. Naprawiacze życia, bardzo wam dziękuję i Gorąco Polecam wszyskim, którzy chcą dojść do prawdy.
Kinga
2017-06-24
Dziękowalam Panu osobiscie. Dziękuj jeszcze raz w opini za pomoc.
Gosia
2017-05-23
Dziękuje serdecznie za pomoc. Polecam Verum Lex wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnej usługi, pracują tam fajni ludzie, którzy rozumieją potrzeby i problemy innych. Polecam. Pozdrawiam.
Kaśka
2017-02-25
Dziękuje za profesjonalne rozwiązanie mojej trudnej sprawy. Dzięki Wam podjęłam decyzję, której bałam się podjąć od bardzo dawna. Panie Łukaszu, dla Pana szczególne podziękowania za wsparcie podczas całej sprawy. Pana osoba, życzliwość i fachowe oceny sytuacji pozwoliły na przejście przez trudny okres. Raz jeszcze dziękuje i Polecam Verum Lex z czystym sumieniem.
Iwona 2016.10.05
2016-10-05
Bardzo szybko, konkretnie, fachowo, profesjonalnie. Stały kontakt telefoniczny, jest się na bieżąco informowanym. Serdeczne podziękowania dla pana Andrzeja i Łukasza. Pozdrawiam Iwona L. z Niemiec.
Magdalena M z Mazur
2016-09-26
Miałam przyjemność skorzystać z usług Verum Lex. Skuteczni, szybcy w działaniu i bardzo zaangażowani.... Byłam zaskoczona, że w tak specyficznym rodzaju świadczonych usług można być człowiekiem i widzieć w innych człowieka. Bardzo dziękuję panom Andrzejowi i Łukaszowi za pomoc, opiekę i szybkie rozwiązanie "mojej" sprawy. Polecam, Polecam, polecam. Magdalena M z Mazur.
Aneta Belgia
2016-09-24
Dziękuję firmie VERUM LEX mogę szczerze Polecić super profesjonalnie wykonane zlecenie. Mąż mnie zdradzał od 2 lat a VERUM LEX dopiero mi otworzyło oczy. SUPER DOWODY I RAPORT adwokat powiedział, że na bank mam wygraną sprawę z orzeczeniem o winie ex męża. Godni Polecenia.
Lubinianka
2016-09-09
Uczciwi i profesjonalni. Rozumieją klienta i naprawdę staraję się mu pomoc. Udzielają rownież porad prawnych. Godni Polecenia.
Lubinianka
2016-09-09
Uczciwi i profesjonalni. Rozumieją klienta i naprawdę staraja się mu pomoc. Udzielają rownież porad prawnych. Godni Polecenia.
Aga
2016-09-08
Najlepsza firma. Uczciwość, punktualność, wsparcie psychologiczne, porady prawne. Człowiek, oszukany, zdradzony, poniżony i okłamywany potrzebuje wsparcia i pomocy. Firma Verum Lex pomaga dotrzeć do prawdy, rozwiązuje profesjonalnie nawet bardzo trudne i skomplikowane sprawy. Pracują tam sami profesjonaliści, ale przede wszystkim wspaniali ludzie. Dowody jakie zdobywają pomagają w sposób nieoceniony przy rozwodach z orzekaniem o winie. Jednak co najważniejsze dzięki współpracy z ludźmi z firmy człowiek odzyskuje zaufanie do ludzi i staje się to też początkiem odzyskiwania własnej godności. Akcje przeprowadzane są profesjonalnie. Firma posiada nowoczesny sprzęt operacyjny. Byłam na akcji, korzystałam ze sprzętu, raport dostarczyłam do sądu, rozwiodłam się na pierwszej sprawie. Polecam.!!!
Zofia i jej firma
2016-08-05
Super! Dziekuję, całemu zespołowi sprawa bardzo poważna musieli poprawiać po dwóch detektywach. Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona, a ponadto na plusie co wydałam to odzyskałam z nawiązką dzięki trafnemu wyborowi, Polecam szczerze ich usługi.
Ola
2016-05-07
Z przyjemnością Polecam firmę Verum Lex. Jakość usług na najwyższym poziomie, uczciwość, świetny kontakt, dyskrecja, zaangażowanie w sprawę, 100 % skuteczność, zlecenie wykonane z największą dokładnością, a co ważne za bardzo przystępną cenę. Indywidualne i profesjonalne podejście do klienta. Nie liczą się dla nich pieniądze, tylko potrzeby człowieka, co w dzisiejszych czasach, kiedy każdy goni za pieniądzem to się bardzo rzadko zdarza. Wszystkim życzę, aby spotkali na swojej drodze tak wspaniałych ludzi jak z firmy Verum Lex. Można dużo pisać, jednak ich praca wyraża więcej niż 1000 słów. Dziękuję bardzo za pomoc i zaangażowanie całemu zespołowi.
Mariola
2016-04-15
Super dziękuje za wspaniała i profesjonalna pracę całemu zespołowi. Zlecenie nie typowe, ale wykonalne przez Verum Lex, naprawdę Godni Polecenia. Jeszcze raz dziękuję wam Panowie w czerni.
Karolina
2016-03-03
Profesjonalizm i zaangażowanie w każda sprawę. Firma najbardziej godna polecenia. Pozdrawiam cały zespół naprawdę profesjonalistów.
Rejony Wrocławia
2016-01-21
Wierzcie, albo nie, trzydzieści dni zaangażowania, praca non stop, zrobili rzecz niesamowitą, drogo-tanio - do dyskusji. Ja jestem tak zadowolona i spokojna, temat wybitnie skomplikowany. Dziękuję całemu zespołowi. To ja chłopy. Dziękuję rejony Wrocławia w ukłonach.
Wiecie kto z Wrocławia
2016-01-05
Zdecydowałam sie na ich usługi za pośrednicywem koleżanki i nie żałuję. Chłopaki Wielkie Dzięki.
sama
2015-12-07
Godni polecenia.
saba
2015-12-05
Firma Verum Lex jest godna polecenia, a ich usługi warte swojej ceny. Raport, który przekazują klientowi jest przydatny przy rozwodach z orzekaniem o winie. Z czystym sumieniem mogę polecić ich usługi.
córka
2015-12-05
Firma profesionalnie wykonuje swoje zadanie. Jestem zadowolona z ich pracy i uważam, że warto skorzystać z usług firmy Verum Lex.
kasia
2015-12-05
Jestem zadowolona z usług. Polecam każdemu.
Piotr
2015-11-06
Biuro ok., chłopaki sprężają się w pracy, którą doskonale wykonują, jestem zadowolony z ich usług, na pewno, jak będę miał potrzebę to tylko z nich skorzystam załatwili super temat.
ewa
2015-11-04
Trzeba przyznać, że na spotkanie przyjeżdżają przygotowani, mówią co i jak, dzwonią w trakcie jak oni mówią roboty. Ja jestem zadowolona, mój mecenas powiedział, że raport jest prosto do sądu. Polecam. Ewa.
kontrahent
2015-10-27
Trzeba przyznać, że faceci mega profesjonalni.
Karol
2015-10-27
Otworzyli mi oczy, nie należą do tanich, ale profesjonalizm rekompensuje koszty. Nie żałuję wydanych pieniędzy. Dziękuję za dobrą robotę.
Już nie Łoś
2015-10-27
Otworzyli mi oczy, nie są tani, ale profesjonalność chyba nie ma ceny. Bardzo dziękuję.
firma
2015-10-19
Dzięki za fakty, o których nie wiedzieliśmy.
Była żona
2015-10-08
SUPPER ROBOTA, PEŁNY PROFESJONALIZM.
Była żona
2015-10-08
SUPPER ROBOTA, PEŁNY PROFESJONALIZM.
zdradzana
2015-09-29
Suoer fachowcy.
Pokaż więcej
Obowiązek informacyjny

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
al. Kasztanowa 3 A-5
53-125 Wrocław, woj. dolnośląskie