Robert Muller sp. z o.o.

Transport ładunków drobnicowych, częściowych i całopojazdowych

Transport międzynarodowy
al. Wiśniowa 35, 53-137 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(10 opinii) napisz opinię
Robert Muller sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Firmę prowadzimy od 2004 roku. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu. Jesteśmy filią międzynarodowej spółki. Właścicielem jest Robert Muller.
Produkty i usługi
Naszą siłą jest sprawdzony zespół doświadczonych kierowców i spedytorów, nowoczesny tabor samochodowy, wspomagany najnowszymi narzędziami teleinformatycznymi oraz rozległa sieć partnerów w całej Europie.

Wykonujemy przewozy bezpośrednie pojazdami własnymi oraz naszych partnerów i podwykonawców, a także przewozy systemowe – w oparciu o sieć regularnych połączeń liniowych pomiędzy terminalami własnymi i partnerskimi.

Oferujemy usługi logistyczne w naszych magazynach w Niemczech i we Francji – składowanie towarów, przygotowywanie ich do wysyłki oraz dystrybucję do końcowych odbiorców.

Nasz oddział w Hamburgu służy kompetentnym doradztwem i pomocą w imporcie i eksporcie do krajów zamorskich - całych kontenerów lub mniejszych przesyłek. Usługi obejmują także odprawę celną, przewóz kontenerów z towarem, dostawę lub odbiór pustych kontenerów, a także przeładunek i przechowywanie towarów w Hamburgu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

(10 opinii) napisz opinię
E
Ewa
Super podejście do klienta. Umieją doradzić w każdej sprawie związanej z transportem.
J
Jarek
Przewozy dedykowane genialne. Warto było się do nich z tym zgłosić.
A
Alek
Widać, że to naprawdę profesjonalna firma. Śmiało można zlecać ważne przesyłki. Zawsze jest na czas i we wskazanym miejscu. Poza tym towar nigdy nie jest uszkodzony.
M
Michał
Bardzo dobrze przygotowany transport. Dzięki nie mu nie mamy problemu z przewozem naszego towaru. Nawet jeśli mamy mały transfer przyjmują zlecenie.
D
Djr
Bardzo przystępna cena za przesyłkę ekspresową, która dotarła na czas w stanie idealnym.
D
Daniel
Ich pojazdy mają wmontowane GPS-y, więc możemy kontrolować, gdzie jest auto i czy ładunek jest już na miejscu, polecam.
D
dardar
Mają własny magazyn, więc mogą przechować drobne towary przez jakiś czas. Nigdy nie spóźniają się z zamówieniem, polecam.
A
Albert
Transport drobnicowy sprawdził się u mnie idealnie. Okazało się, że koszty transportu były naprawdę bardzo przystępne, także polecam tę firmę!
Z
zgrajer
Doskonała firma transportowa, która dosłownie zawsze dociera na czas. Ich pojazdy są regularnie kontrolowane pod względem technicznym, więc nigdy nie generują opóźnień na trasie. Uzyskałem od nich dodatkowe ubezpieczenie w bardzo przystępnej cenie.
B
bacaaa
Polecam tę firmę w zakresie transportu. Zawsze korzystam z ich usług, jeżeli mój towar ma dostać się do miast we Francji. Wiem, że mają tam swoją siedzibę i zawsze bardzo szybko docierają na miejsce, a także realizują szybki import ładunków od moich innych Klientów.