Kanapol Łukasz Haziak

Usługi kanalizacyjne na najwyższym poziomie

Hydraulicy
ul. Brzozowa 17, 52-129 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kanapol Łukasz Haziak
ul. Brzozowa 17, 52-129 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
NIP
8992531809
Telefon
Może cię zainteresować
Kanapol Łukasz Haziak

Informacje

Opis działalności firmy Kanapol Łukasz Haziak w Wrocław
Kanapol to firma świadcząca usługi kanalizacyjne. Siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się we Wrocławiu. W branży funkcjonujemy od 2005 roku. Właścicielem jest Henryk Haziak.
Produkty i usługi
Pozwalamy klientom zaoszczędzić wielu zbędnych wydatków, od razu proponując kompleksowe usługi kanalizacyjne. Jesteśmy uczciwi, dlatego do każdego zlecenia pochodzimy z odpowiednim przygotowaniem, dając Klientom pełną satysfakcję z wykonanych usług.

Oferujemy:
-czyszczenie kanalizacji,
-udrożnianie kanalizacji,
-inspekcja TV instalacji kanalizacyjnej,
-odpompowywanie wody,
-udrażnianie przyborów sanitarnych.

Naprawy hydrauliczne mogą nie należeć do najprostszych. Mało osób prywatnych posiada także odpowiednie narzędzia, aby się nimi zająć. Właśnie dlatego proponujemy naszą pomoc. Zajmiemy się naprawą odpływów w wannie, brodziku, umywalce, a także w pisuarze i w bidecie. Oferujemy czyszczenie metodą mechaniczną oraz hydrodynamiczną. Udrażniamy oraz czyścimy wewnętrzne sieci kanalizacji sanitarnej, oraz sieci kanalizacji deszczowej. Podczas przeprowadzania inspekcji TV oferujemy możliwość uzyskania nagrania na płycie DVD oraz raportu pisemnego ze zdjęciami.
Swoje usługi świadczymy na terenie Wrocławia i okolic. Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm. Gwarantujemy najwyższa jakość świadczonych usług, terminowość i atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Kanapol z Wrocławia.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń