Tachoparts - Sprzedaż, montaż, serwis i legalizacja tachografów i systemu Etoll

Obsługa tachografów wszystkich generacji

Taksometry, tachometry i tachografy
ul. Buforowa 2, 52-131 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Tachoparts - Sprzedaż, montaż, serwis i legalizacja tachografów i systemu Etoll
ul. Buforowa 2, 52-131 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
NIP
8992805282
Telefon
Tachoparts - Sprzedaż, montaż, serwis i legalizacja tachografów i systemu Etoll

Informacje

Opis działalności firmy Tachoparts - Sprzedaż, montaż, serwis i legalizacja tachografów i systemu Etoll w Wrocław
Tachoparts prowadzimy we Wrocławiu. Od lat zajmujemy się serwisem wyposażenia samochodów, szczególnie ciężarowych. Specjalizujemy się w pracach obejmujących urządzenia monitorujące czas pracy kierowców.
Produkty i usługi
Zgodnie z obowiązującymi przepisami jazda samochodów ciężarowych i autobusów jest możliwa wyłącznie po zamontowaniu urządzeń rejestrujących. Czynności te najlepiej zlecić właśnie nam. Montujemy precyzyjnie tachografy wszystkich generacji.

Jako Tachoparts znamy się na urządzeniach wszystkich marek. Zapewniamy również takie usługi jak:
-aktywacja tachografów,
-kalibracja tachografów,
-serwis tachografów.

Tachografy analogowe, cyfrowe i inteligentne poddajemy okresowym przeglądom, a po wykryciu usterek naprawiamy urządzenia. Dysponujemy zapasem części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych. Sprzedajemy m.in. papier do tachografów. Ponadto pobieramy dane z nowoczesnych urządzeń i je archiwizujemy.

Jako Tachoparts wykonujemy też inne prace związane z pojazdami mechanicznymi. Oferujemy np. przeglądy i naprawy klimatyzacji samochodowych. Instalacje dokładnie sprawdzamy, w tym pod kątem szczelności. Ponadto odgrzybiamy klimatyzacje i napełniamy ponownie czynnikiem chłodniczym. Oczywiście, jeśli jest to konieczne wymieniamy uszkodzone elementy. Przykładem są chłodnice, filtry i sprężarki.

Klientom polecamy też skorzystanie z oferty sprzedażowej tak przydatnych urządzeń jak CB radia. Pomagamy je zamontować razem z uchwytami i antenami i serwisujemy, w tym stroimy. Ponadto dostarczamy i instalujemy nawigację, system poboru opłat E-TOLL i ogrzewanie postojowe Webasto Eberspacher.

Dodatkowych informacji o ofercie Tachoparts udzielamy telefonicznie i e-mailowo. Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z usług!
Zasięg działania
Firma Tachoparts - Sprzedaż, montaż, serwis i legalizacja tachografów i systemu Etoll z lokalizacji: Wrocław świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, opolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń