LING Partner

Nauka języków obcych

Kursy i szkolenia
ul. Gajowicka 196/3, 53-150 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
LING Partner

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy LING Partner znajduje się we Wrocławiu. Działalność prowadzimy od 2012 roku. Właścicielem firmy jest Katarzyna Głogowska.
Produkty i usługi
Świadczymy szeroki wachlarz usług językowych. Zależy nam na wysokiej jakości usługi i pełnej satysfakcji klientów, dlatego działamy w oparciu o pro-kliencie nastawienie i wieloaspektową motywację. Prowadzimy kursy języków obcych w domach, na terenach firm, a także on-line.

Oferta firmy LING Partner to przede wszystkim:
- nauka języka ukraińskiego,
- nauka języka rosyjskiego,
- nauka języka chińskiego,
- nauka języka norweskiego,
- nauka języka koreańskiego,
- nauka języka szwedzkiego,
- nauka języka fińskiego,
- nauka języka włoskiego,
- nauka języka portugalskiego,
- nauka języka hiszpańskiego.

Uczymy również języka francuskiego, niemieckiego i angielskiego. Dodatkowo oferujemy naukę językapolskiego dla obcokrajowców. Jeśli na naszej liście nie znajduje się język, w którym szukają Państwo tłumaczenia albo chcą się go nauczyć to zachęcamy do kontaktu, byśmy mogli się tym zająć.

Uczymy języków obcych osoby we wszystkich kategoriach wiekowych i bez względu na poziom zaawansowania. Ponadto proponujemy rzetelne audyty sprawdzające kompetencje językowe, kursy języka specjalistyczne i tematyczne kursy językowe. Możemy zająć się profesjonalną edycją tekstów, tłumaczeniami ustnymi albo pisemnymi.

W razie potrzeby przygotowujemy do egzaminów. Udzielamy też korepetycji w przedszkolach, szkołach i domach. Jesteśmy elastyczni i możemy poprowadzić zajęcia zgodnie z Państwa koncepcją.

Wszystkim wybierającym szkolenia językowe LING zapewniamy darmowy dostęp do 2 wspierających platform, w tym platformy organizacyjnej tworzącej raporty z przeprowadzonych zajęć i frekwencji oraz platformy edukacyjnej w formie atrakcyjnej nauki online.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty firmy LING Partner.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń