Alumark Plus Edyta Małysa

Zabudowy balkonów, tarasów, zadaszenia

Konstrukcje aluminiowe
ul. Glebowa 8a, 54-231 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(71) 784 46 79
Adres korespondencyjny
ul. Glebowa 8a, 54-231 Wrocław Krzyki, dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą oraz ofertą handlową. Zabudowa balkonów, tarasów, daszków. Nowoczesne systemy aluminiowo-szklane w architekturze. Systemy zabudowy ramowy i bezramowy balkonów i tarasów
Produkty i usługi
Pełni pomysłowych rozwiązań stworzyliśmy dla Państwa firmę ALUMARK PLUS. Pomożemy zaaranżować przestrzeń przydomową między innymi balkony i tarasy. Z nami zaprojektują Państwo przyjemne i klimatyczne miejsce, jakim jest ogród zimowy, my zajmiemy się jego realizacją. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze konstrukcje były nie tylko solidne, ale też wyglądały estetycznie. Dużą wagę przywiązujemy do wykonania, zdając sobie sprawę z wysokich oczekiwań naszych klientów.

Oferujemy fachowo wykonane zadaszenia i zabudowy tarasów. Dopasowujemy rozwiązania do rodzaju budynku i Państwa preferencji, tworząc przesuwne zabudowy ramowe oraz bezramowe. Pracujemy na materiałach takich jak: aluminium, poliwęglan i szkło. Dla balkonów proponujemy dwa rozwiązania okien przesuwnych. W przypadku tarasów otwartych możemy dodatkowo zastosować eleganckie i stylowe drzwi przesuwne od poziomu podłogi do sufitu.

Nasze konstrukcje na życzenie klienta wyposażamyrównież w praktyczne elementy dodatkowe. W trosce o bezpieczeństwo zwierząt domowych zamontujemy okno z siatką stalową lub z tworzywa chroniące pomieszczenie przed owadami. Według upodobań mogą Państwo wybrać inny kolor szyb, profile malowane proszkowo oraz okapnik nad oknami. Nasze konstrukcje zabezpieczają nie tylko przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, ale także przed hałasem, ptakami oraz włamaniem. Realizujemy również projekty związane z wydzieleniem pomieszczeń poprzez ścianki działowe. Poprawnie wykonane zlecenie za pomocą dobrze dobranych materiałów, zapewni Państwu solidny i estetyczny efekt każdego pomieszczenia. Wykonamy ścianki osłonowe fasad, zabudowy wnęk i wiatrołapy, realizujemy szybko i sprawnie nietypowe konstrukcje.

Zapraszamy do skorzystania z nowoczesnych rozwiązań naszej firmy. Gwarantujemy rzetelne podejście do każdego zadania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń