Piotr Kwiatkowski Timeel

Szybki i sprawny montaż instalacji ogrzewania elektrycznego

Ogrzewanie elektryczne
ul. Januszowicka 13/20, 53-135 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
(2 opinie) napisz opinię
Piotr Kwiatkowski Timeel

Informacje

Opis działalności
W Firmie Timeel zajmujemy się świadczeniem usług elektrycznych. Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu, a założycielem jest Piotr Kwiatkowski. Zapraszamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie Timeel zajmujemy się szeroko pojętą dziedziną instalacji elektrycznych. Wykonujemy projekty oraz montaż. Jesteśmy młodą firmą, ale kładziemy duży nacisk na rozwój. W bardzo krótkim czasie rozwinęliśmy swoją działalność na szeroką skalę. Zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów, dzięki jakości, jaką będziemy utrzymywać przez cały okres funkcjonowania naszej firmy.

Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy podchodzą do każdego zlecenia rzetelnie i starannie. Posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia. Zwracamy szczególną uwagę na profesjonalizm i terminowe wykonanie każdego zlecenia. Rozumiemy potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby im sprostać. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie planowania instalacji. Na wykonane przez nas usługi udzielamy gwarancji. Swoją ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych jak i do podmiotów gospodarczych.

Nasza oferta obejmuje:

- montaż liczników,
- uziemienia,
- wymiana WLZ,
- podłączenie kuchenek, płyt indukcyjnych i ceramicznych,
- instalacje oświetleniowe,
- instalacje wideodomofonowe,
- monitoring CCTV,
- instalacje odgromowe.

Wykonujemy również instalacje ogrzewania elektrycznego, a także ogrzewania podłogowego, które stanowi dodatkowe źródło ciepła w domu lub mieszkaniu. Robimy wszelkie potrzebne pomiary elektryczne.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej strony internetowej po więcej informacji.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
S
Staszek
Pełna profeska, szybko i uczciwie. Polecam gorąco
W
Wincenty
data: grudzień 2020r Firma Piotr Kwiatkowski Timeel wykonała nasze zlecenie na wymianę instalacji elektrycznej w cukierni Wolak. Jesteśmy bardzo zadowoleni za fachowość, doradztwo techniczne, rzetelne wykonanie usługi na bardzo wysokim poziomie. Prace zostały wykonane w uzgodnionym terminie bardzo solidnie. Z czystym sumieniem polecamy Firmę Timeel Pana Piotra Kwiatkowskiego