MAGSTERON Mirosław Król

Automatyka
ul. Karwińska 11, 52-015 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte

Kontakt

Strona www
Adres korespondencyjny
ul. Karwińska 11, 52-015 Wrocław Krzyki, dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Głównym profilem naszej działalności jest dostarczanie produktów z zakresu automatyki przemysłowej. Posiadamy 10-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.
Produkty i usługi
W asortymencie znajdą Państwo wtyczki, przełączniki, sterowniki skalarne, stoły elektrotechniczne, komputery przemysłowe, czujniki, styczniki, wyłączniki, wyłączniki silnikowe, przekaźniki, falowniki wektorowe oraz rootery sprzętowe. Uzupełnieniem oferty są lampy, moduły, syreny, buczki, dzwonki, wieże, serwowzmacniacze, a także akcesoria sieciowe.

Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów i komponentów oraz pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Chętnie podpowiemy Państwu przy wyborze odpowiedniego produktu, który spełni Państwa oczekiwania. Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości rynkowe.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Potwierdzają to liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Służymy pomocą i doradztwemna każdym kroku.

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się komputery przemysłowe. W tym zakresie oferujemy naszym klientom komputery przemysłowe, komputery panelowe, panele operatorskie, a także monitory przemysłowe. Klientom proponujemy także falowniki, czyli urządzenia służące do regulacji prędkości obrotowej silnika poprzez zmianę częstotliwości napięcia i prądu zasilającego silnik. W naszej ofercie znajdą Państwo falowniki skalarne i wektorowe.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: