Janis Reivitis

Meble na wymiar

Meble na zamówienie
ul. Kościelna 4/4, 52-314 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
(3 opinie) napisz opinię
Janis Reivitis

Informacje

Opis działalności
Janis Reivitis funkcjonuje na rynku od 2019 roku. Siedziba działalności zlokalizowana jest we Wrocławiu. Specjalnością zakładu są meble na zamówienie.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie stolarki meblowej. Janis Reivitis to firma, która na co dzień zajmuje się produkcją mebli na wymiar, według indywidualnych wytycznych klienta. Kadra pracownicza składa się ze znakomitych fachowców, którzy nie boją się wyzwań i podejmą się realizacji nawet najtrudniejszych zleceń. Stolarze wykonują takie meble jak szafy wnękowe i przesuwne, komody i garderoby.

W ofercie znajdują się również:

- kuchnie na wymiar,
- schody drewniane,
- tarasy drewniane,
- meble łazienkowe,
- fronty kuchenne,
- meble do przedpokoju.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, zakład proponuje montaż zakupionych mebli. Bogate zaplecze techniczne w postaci specjalistycznego sprzętu umożliwia świadczenie usług rzetelnie i na najwyższym poziomie. Wyroby tworzone są z najlepszej jakości drewna, dzięki czemu są trwałe i starczają na długie lata użytkowania. Janis Reivitis dokłada wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantuje pełen profesjonalizm, dobre ceny i atrakcyjne warunki współpracy.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
R
Remigiusz
Janis Reivitis to firma na piątkę. Kapitalnie spisali się z wykonaniem komody i szafy wnękowej do mojego domu. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania !
B
Błażej
Nie sądziłem, że tak szybko zrealizują moje zamówienie na meble do garderoby i przedpokoju. Świetna współpraca, sprostali moim oczekiwaniom w stu procentach !
D
Dagmara
Firma wykonała dla mnie przepiękne meble kuchenne. Uwzględnili wszystkie moje prośby i wskazówki, jestem zachwycona !