Novotech

Oferujemy badania, projekty, ekspertyzy oraz roboty

Geolodzy i geofizycy
ul. Korfantego 20, 53-021 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(71) 339 72 94
Novotech

Informacje

Opis działalności
Firma Novotech jest specjalistyczną firmą wykonawczo – projektową działającą na rynku od 1995 r., świadczącą usługi z zakresu geotechniki i geologii. Właścicielem firmy jest Zbigniew Parka.
Produkty i usługi
Firma inżynieryjna Novotech funkcjonuje na rynku już od 1995 roku. Od samego początku istnienia przedsiębiorstwa, specjalizujemy się w branży inżynieryjnej, a nasze usługi obejmują między innymi badania geotechniczne, projektowanie, pale CFA, geologię inżynierską czy specjalistyczne roboty budowlane.

Zapewniamy Państwu doświadczenie, które poparte jest ugruntowaną pozycją w branży, a także pełnym zapleczem sprzętowym. Jest to gwarancja skuteczności, wysokiej jakości produktów i zadowolenia klientów z wykonanych przez nas usług. Nasza oferta skierowana jest do klientów prywatnych, jak i firm – zwłaszcza biur projektowych, instytucji państwowych, przedsiębiorstw budowlanych i deweloperskich na terenie całego kraju.

Zespół naszej firmy tworzy profesjonalna kadra pracownicza. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, dzięki czemu odpowiadamy potrzebom zmieniającego się rynku. Cały czas poszerzamy zakres usług, aby spełnić oczekiwania każdego klienta.

Proponujemy Państwu m.in. mikropale oraz realizację zleceń w zakresie doradztwa geotechnicznego, wykonawstwa, projektowania oraz badań terenowych. Specjalizujemy się również w takich usługach jak:
- wzmacnianie gruntu,
- palowanie gruntu,
- projektowanie,
- jet-grouting,
- ścianki berlińskie,
- zabezpieczenia wykopów,
- roboty geotechniczne.

Wykonujemy także fundamenty na palach, które zyskały duże uznanie wśród naszych klientów. Oferta obejmuje także pale wciskane, będące bardzo dobrą alternatywą dla pali wbijanych.

Biuro firmy Novotech mieści się przy ulicy Rudzkiej we Wrocławiu, tuż obok stacji PKP Wrocław Muchobór. Już dzisiaj zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Polecamy także naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo opisy wybranych projektów, zrealizowanych przez nas w ostatnich latach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń