Parts-Team Sp. z o.o. Sp.k.

Części samochodowe do wszystkich marek

Hurtownie części samochodowych
ul. Krakowska 145, 50-428 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
(2 opinie) napisz opinię
Strona www
Telefon
(71) 707 36 55
Parts-Team Sp. z o.o. Sp.k.

Informacje

Opis działalności
Jako spółka Parts-Team działamy w branży motoryzacyjnej zajmując się dostawą części samochodowych oraz innych produktów. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu. Na rynku istniejemy od ponad 22 lat.
Produkty i usługi
Oferujemy kompleksowe usługi zarówno do właścicieli warsztatów i serwisów, jak i indywidualnych użytkowników pojazdów. Posiadamy bogaty asortyment złożony z produktów najwyższej klasy. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży, jesteśmy w stanie wyselekcjonować wyroby dobrej jakości. Ponadto dostarczamy części samochodowe, nawet te, które zostały wycofane z rynku. Nasz stan magazynowy pozwala nam na ekspresowe dostawy w razie konieczności. Dowozimy części do warsztatów na terenie Wrocławia i okolic w ciągu maksymalnie 2 godzin.

W naszej ofercie znajdują się:
* oleje silnikowe,
* oleje przekładniowe,
* płyny chłodnicze,
* filtry samochodowe,
* świece żarowe,
* termostaty,
* akumulatory,
* klocki hamulcowe

i wiele innych.

Promujemy działalność współpracujących z nami warsztatów. Ponadto organizujemy darmowe szkolenia w zakresie serwisowania aut oraz zapewniamy opiekę osobistego opiekuna. Sprzedajemy także proste narzędzia ręczne oraz specjalistyczne rozwiązania jak ściągacze, testery czy blokady rozrządu. Służymy fachowym doradztwem i pomocą w doborze odpowiednich wyrobów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
Jacek
Działając w branży motoryzacyjnej mam stały kontakt z osobą z Parts-Teams, która dba o zaopatrzenie mojego serwisu. towary dostarczane są zawsze na czas, oferują też dobre ceny.
J
Jędrek
Prowadzę warsztat samochodowy i od lat współpracuję z hurtownią. Bardzo cenię sobie ta współpracę, ponieważ obsługa która zapewniają jest niezawodna.