Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Ewa Smogorzewska-Majcher w Panoramie Firm

Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Ewa Smogorzewska-Majcher

Ortodoncja, stomatologia zachowawcza, protetyka.

ul. Krynicka 12
50-555 Wrocław, woj. dolnośląskie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  09:00 - 20:00
 2. wtorek:
  09:00 - 20:00
 3. środa:
  09:00 - 20:00
 4. czwartek:
  09:00 - 20:00
 5. piątek:
  09:00 - 20:00
 6. sobota:
  zamknięte
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Gabinet Stomatologiczny Ewa Smogorzewska-Majcher istnieje od 1996 roku, zaś w 1999 został przeniesiony na ulicę Krynicka 12 i tu działa po dziś. Od początku oferujemy Państwu profesjonalną pomoc doświadczonych stomatologów i ortodontów, kompleksową obsługę dentystyczną, która wspomagana jest nowoczesnym sprzętem, a przede wszystkim rodzinną, ciepłą atmosferę. Kolejnym atutem jest świetna lokalizacja naszego gabinetu stomatologicznego,który znajduje się w bliskim położeniu od centrum miasta.

O nas

Co nas wyróżnia:

* Kadra
Każdy stomatolog i ortodonta w kadrze naszego gabinetu stomatologicznego, to doświadczony specjalista z kilkunastoletnim stażem pracy, ciągle doskonalący swoje umiejętności i poszerzający wiedzę.

* Pracownia
Współpracujemy z pracownią protetyczną na terenie gabinetu stomatologicznego. Wykonujemy: aparaty ortodontyczne, mosty, korony oraz protezy.

* Rentgen
Nasz gabinet stomatologiczny posiada rentgen do robienia zdjęć punktowych, panoramicznych i telerentgenogram boczny głowy. Ponadto na wyposażeniu gabinetu jest lampa do wybielania zębów oraz laser biostymulacyjny.


Nasz gabinet stomatologiczny jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-20:00. Jeśli chcą Państwo skorzystać z oferowanych przez nas usług, to serdecznie zapraszamy do kontaktu, a w nagłych przypadkach do bezpośrednich odwiedzin gabinetu na ulicy Krynickiej 12.

Marki i specjalizacje

Swoje usługi ortodontyczne kierujemy zarówno do dorosłych, jak i do dzieci. Posiadamy umowę z NFZ na leczenie ortodontyczne.

Produkty i usługi

Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Ewa Smogorzewska-Majcher wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, ortodoncji i protetyki. Leczeniem ortodontycznym zajmuje się Pani Ewa Smogorzewska-Majcher, natomiast leczeniem zachowawczym i protetycznym Pani doktor Agnieszka Gierowska, która jest specjalistą protetykiem. Pani doktor pracuje w naszym gabinecie od 2000 roku.

Na co dzień w naszym gabinecie świadczymy usługi z zakresów, takich jak:
- ortodoncja (leczenie ortodontyczne aparatami stałymi i ruchomymi),
- stomatologia zachowawcza (wypełnienia chemoutwardzalne, światłoutwardzalne i amalgamatowe, leczenie kanałowe),
- protetyka (wykonywanie koron, wkładów koronowo-korzeniowych, mostów i protez),
- wybielanie zębów,
- skany zębów, zamiast tradycyjnych wycisków,
- rentgen (robienie zdjęć panoramicznych, punktowych, panoramicznych),
- telerentgenogram boczny głowy.

Certyfikaty

Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
gabinet dentystyczny, protetyk, protetycy, lekarz protetyk, gabinet protetyczny, leczenie stomatologiczne, piaskowanie, skaling, leczenie zębów, usuwanie zębów, leczenie kanałowe, leczenie stomatologiczne dzieci, leczenie dentystyczne dzieci, wypełnienia estetyczne, korony, mosty, protezy, protezy szkieletowe, uzupełnienia braków zębowych, stomatolog dziecięcy, nakładki na zęby, leczenie chorób przyzębia, tyłozgryz, wada poprzednia, choroby dziąseł, krwawienie z dziąseł, RTG stomatologiczne, ortodoncja, leczenie ortodontyczne, stomatologia zachowawcza, protetyka, wybielanie zębów, telerentgenogram boczny głowy

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Krynicka 12
50-555 Wrocław, woj. dolnośląskie