Auto Serwis Peters Sp. z o.o.

Naprawa pojazdów i pomoc drogowa

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. ks. Klimasa 4, 50-515 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
(5 opinii) napisz opinię
Auto Serwis Peters Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Mechaniką samochodową zajmujemy się już od dłuższego czasu, gdyż własną działalność w tym zakresie rozpoczęliśmy już w 2004 roku. Prowadzona przez nas firma Auto Serwis Peters zlokalizowana jest na terenie Wrocławia.
Produkty i usługi
Prowadzony przez nas warsztat istnieje na rynku nieprzerwanie od 2004 roku. Dzięki temu posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży mechaniki samochodowej, przez co dokładnie i terminowo wykonujemy wszystkie powierzone nam prace. Wciąż rozszerzamy swoje kompetencje oraz wiedzę na temat mechaniki.

Od początku działalności, nasze umiejętności doceniane są przez szerokie grono zadowolonych Klientów, a zatrudnieni w zakładzie pracownicy to wykwalifikowani specjaliści w branży mechaniki oraz elektromechaniki. Możemy naprawiać oraz usuwać usterki zarówno w samochodach osobowych, jak również dostawczych.

Świadczone przez nas usługi to na przykład:
- elektryka i elektromechanika,
- naprawa klimatyzacji,
- naprawianie silników,
- serwisowanie skrzyń biegów,
- przeglądy pogwarancyjne,
- naprawa i wymiany układów wydechowych,
- napełnianie i odgrzybianie klimatyzacji.

Uzupełnienie naszej oferty mogą stanowić usługi pomocy drogowej. Zawsze dojeżdżamy do Klientów, których spotkał przykry wypadek na drodze czy w trasie. Drobne usterki jesteśmy w stanie naprawić na miejscu. W razie poważniejszych uszkodzeń, sprawnie przetransportujemy auto do naszego warsztatu. Zajmujemy się również wulkanizacją.

Wszystkich zainteresowanych Klientów zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej zakładu Auto Serwis Peters z Wrocławia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Wrocław

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
A
Angelika
Mogą zająć się naprawieniem usterek mechanicznych w samochodzie, ale świadczą też usługi elektromechaniki. Są niezwykle profesjonalni.
C
Cezary
Odwiedziłem ten warsztat samochodowy jakiś czas temu i byłem naprawdę zadowolony. Zawsze sprawnie i precyzyjnie eliminują usterki w samochodach.
T
Tomasz
Widać, że z pasją i pełnym zaangażowaniem podchodzą do wykonywania swoich obowiązków. Bardzo dobry warsztat samochodowy.
K
Kasia
Mogę polecić usługi warsztatu Auto Serwis Peters z czystym sumieniem. Pracujący tam mechanicy posiadają obszerną wiedzę z zakresu motoryzacji.
E
Edwin
Ostatnio miałem problemy ze swoim samochodem, więc odwiedziłem ten serwis samochodowy. Sprawnie zdiagnozowano zaistniałą usterkę i dokładnie naprawiono mój pojazd.