Oksana Novitska Gabinet Kosmetyczny

Zabiegi kosmetyczne w szerokim zakresie.

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. ks. Wawrzyniaka 2 (CH Krzyki), 53-022 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
(2 opinie) napisz opinię
Oksana Novitska Gabinet Kosmetyczny

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Oksana Novitska i prowadzę własny salon kosmetyczny, który zlokalizowany jest we Wrocławiu. Posiadam spore doświadczenie w zawodzie, przez co mogę efektywnie wykonać swoje zadania.
Produkty i usługi
Posiadam spore doświadczenie zawodowe jako kosmetyczka, dzięki czemu mogę efektywnie i sprawnie wykonywać wszystkie powierzone mi zadania. Zajmuję się przede wszystkim przeprowadzaniem różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych oraz zabiegów na twarz, które mają na celu poprawić kondycję i wygląd skóry.

Specjalizuję się w przeprowadzaniu zabiegów na twarz. Są to zabiegi pielęgnacyjne oraz kosmetyczne. Zaliczam do tego między innymi zabiegi z wykorzystaniem henny, regulowanie oraz stylizowanie brwi czy rzęs.

Dodatkowo możecie się Państwo do mnie zapisać na zabiegi mezoterapii igłowej, redermalizację, a także różnorakie zabiegi z wykorzystaniem botoksu. Co więcej, przeprowadzam darmowe konsultacje kosmetologiczne, gdzie jestem w stanie odpowiednio doradzić swoim klientkom.

Zapraszam serdecznie do odwiedzenia mojego gabinetu, który znajduje się we Wrocławiu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dzierżoniowski, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, świdnicki, trzebnicki, Wrocław, wrocławski

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Karolina
Bardzo dobry salon kosmetyczny. Widać, że prowadzi go osoba z pasją i sporą wiedzą w tym temacie. Polecam z czystym sumieniem.
L
Laura
Naprawdę fajny salon kosmetyczny. Udałam się tu w przygotowaniach na ślub koleżanki i byłam bardzo zadowolona! Z pewnością jeszcze nieraz wpadnę!