Zodiak. Zegarki, Części i Narzędzia Zegarmistrzowskie

Zegarmistrz, części do zegarków, części do zegarów, narzędzia zegarmistrzowskie

Zegarmistrzowie
ul. Nyska 59/61, 50-505 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
Poniedziałek 09:00 - 16:00
Wtorek 09:00 - 16:00
Środa 09:00 - 16:00
Czwartek 09:00 - 16:00
Piątek 09:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Serwis Zegarmistrzowski
713373072
zodiak-dz@wp.pl
http://serwiszegarmistrzowski.pl
Serwis Zegarmistrzowski
713373015
zodiak-dz@wp.pl
http://serwiszegarmistrzowski.pl
Może cię zainteresować
Zodiak. Zegarki, Części i Narzędzia Zegarmistrzowskie

Informacje

Opis działalności
Oferujemy markowe części do zegarków, narzędzia zegarmistrzowskie. Serwis zegarmistrzowski. Części do zegarków, paski do zegarków, bransolety do zegarków, szkła do zegarków, mechanizmy do zegarków, paski Casio, paski do Seiko, paski do zegarków Citizen, paski do zegarków Diesel paski do zegarków Fossil. Narzędzia zegarmistrzowskie, śrubokręty zegarmistrzowskie, pincety zegarmistrzowskie.
Produkty i usługi
Zajmujemy się sprzedażą zegarków naręcznych różnych firm, części do zegarków, mechanizmów do zegarków i ich części, narzędzi zegarmistrzowskich, urządzeń zegarmistrzowskich firm o światowej renomie takich jak Bergeon, Witschi, Horotec, Boley, Elma, Greiner, Dumont, Moebius i wielu innych. Nasz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych przez nas produktów jest prowadzony na najwyższym poziomie i stale podnosimy nasze kwalifikacje. Świadczymy usługi w zakresie naprawy zegarów i zegarków.

Oferujemy markowe narzędzia zegarmistrzowskie jak pincety zegarmistrzowskie, lupy zegarmistrzowskie, klucze do otwierania zegarków, prasy do zamykania zegarków, prasy do szkieł zegarmistrzowskich, urządzenia zegarmistrzowskie, części do zegarków i zegarów, paski do zegarków Citizen, paski do zegarków Seiko, paski do zegarków Casio, paski do zegarków Diesel, paski do zegarków Fossil, bransolety do zegarków, baterie do zegarków, baterie Energizer do zegarków, baterie Sony do zegarków, baterie Cellsius do zegarków, szkła do zegarków, uszczelki do zegarków, sprężyny do zegarków, zegarki Orient i wiele innych.
Marki i specjalizacje
Oferujemy narzędzia zegarmistrzowskie, urządzenia zegarmistrzowskie oraz materiały pomocnicze takich firm Bergeon, Witschi, Horotec, Boley, Greiner, Elma, Dumont, Moebius. Części do zegarków jak paski, bransolety, teleskopy, koronki, uszczelki i szkła mineralne, szkła szafirowe, fasonowe szkła do zegarków naręcznych i kieszonkowych firmy Sternkreuz. Oferujemy mechanizmy do zegarków takich firm jak Eta, Ronda, Isa, AS, Unitas Seiko, Citizen, Miyota, SII, Pulsar, TMI oraz części tych mechanizmów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń