SR service Konrad Kozigrodzki

Usuwanie wgnieceń w samochodach metodą PDR

Blacharstwo i lakiernictwo
ul. Ołtaszyńska 98A, 53-034 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
668 354 039
Adres korespondencyjny
ul. Ołtaszyńska 98A, 53-034 Wrocław Krzyki, dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Konrad Kozigrodzki. Jestem właścicielem firmy SR service. To zakład, w którym zajmuję się usuwaniem wgnieceń w samochodach. Siedziba mojej firmy znajduje się we Wrocławiu.
Produkty i usługi
W moim warsztacie dysponuję narzędziami, dzięki którym bezinwazyjnie usunę każde wgniecenie. W zakładzie stosuję metodę PDR. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia wyciągnięcie wszystkich wgnieceń na metalowej karoserii. Podczas usuwania wgnieceń moja firma zachowuje precyzję i cierpliwość.

W zakładzie SR service wykonujemy naprawy wgnieceń po gradobiciach lub po uderzeniach od kasztanów. Nie stanowi dla nas problemu usuwanie wgnieceń powstałych w wyniku aktów wandalizmu. Oddając samochód w nasze ręce, mają Państwo pewność, że po wgnieceniu nie pozostanie śladu. Nigdy nie powinni Państwo próbować naprawiać wgnieceń na własną rękę. Bez odpowiednich narzędzi jest to niemalże niemożliwe. Co więcej, wyciąganie wgnieceń samemu może dodatkowo uszkodzić lakier i pogłębić problem.

Bez względu na rodzaj wgniecenia, zapraszam do skontaktowania się z naszą firmą. Chętnie udzielę Państwu niezbędnych informacji. Zachęcam również do odwiedzenia siedziby mojej firmy we Wrocławiu i zapoznania się z ofertą serwisu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
oleśnicki, Wrocław

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Artur
Najlepszy serwis we Wrocławiu! Pan bardzo kompetentny i miły. Zna się na swojej pracy. Ceny również przyzwoite. Szczerze polecam