Biuro Rachunkowe Aniela Kisio

Biura rachunkowe
ul. Opolska 47a/1, 52-010 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
501 658 364
Adres korespondencyjny
ul. Opolska 47a/1, 52-010 Wrocław Krzyki, dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Aniela Kisio to właścicielka biura rachunkowego, które obsługuje swoich Klientów na najwyższym poziomie od 2016 roku. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu.
Produkty i usługi
Księgowość nie ma przed nami żadnych tajemnic. Nasze bogate doświadczenie w połączeniu z nieustannie pogłębianymi kompetencjami to gwarancja zadowolenia naszych Klientów.
Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i firmami. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, wspólnie określamy cele i je realizujemy.

Zajmujemy się między innymi rozliczaniem firm transportowych, w czym szczególnie się specjalizujemy, co poświadcza wiele zadowolonych film z branży spedycyjnej, sporządzaniem raportów rocznych, prowadzeniem pełnej księgowości, zestawieniami sald i obrotów, prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów, doradztwem podatkowym, sprawami związanymi z ZUS-em i wiele innych.
W niewygodnych sytuacjach formalnych służymy naszą radą, postaramy się pomóc je rozwiązać w jak najszybszym tempie.

Wszelkie terminy i ich dotrzymanie to absolutny standard w naszym biurze rachunkowym, gwarantujemy najwyższą jakość prowadzonej dla Państwa księgowości.

Serdecznie zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
Wrocław

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń