Biuro Rachunkowe Aniela Kisio

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Biura rachunkowe
ul. Osiedlowa 18, 55-020 Węgry dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
501 658 364
Biuro Rachunkowe Aniela Kisio

Informacje

Opis działalności
Aniela Kisio to właścicielka biura rachunkowego, które obsługuje swoich Klientów na najwyższym poziomie od 2016 roku. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu.
Produkty i usługi
Księgowość nie ma przed nami żadnych tajemnic. Nasze bogate doświadczenie w połączeniu z nieustannie pogłębianymi kompetencjami to gwarancja zadowolenia naszych Klientów.
Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i firmami. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, wspólnie określamy cele i je realizujemy.

Zajmujemy się między innymi rozliczaniem firm transportowych, w czym szczególnie się specjalizujemy, co poświadcza wiele zadowolonych film z branży spedycyjnej, sporządzaniem raportów rocznych, prowadzeniem pełnej księgowości, zestawieniami sald i obrotów, prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów, doradztwem podatkowym, sprawami związanymi z ZUS-em i wiele innych.
W niewygodnych sytuacjach formalnych służymy naszą radą, postaramy się pomóc je rozwiązać w jak najszybszym tempie.

Wszelkie terminy i ich dotrzymanie to absolutny standard w naszym biurze rachunkowym, gwarantujemy najwyższą jakość prowadzonej dla Państwa księgowości.

Serdecznie zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Wrocław

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń