Kot S.C.

Projektowanie, produkcja i montaż reklam zewnętrznych

Agencje i doradztwo reklamowe
ul. Rakowiecka 65/67, 50-422 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
(3 opinie) napisz opinię
Kot S.C.

Informacje

Opis działalności
K.O.T. to firma z Wrocławia. Od 1995 roku działa w branży reklamowej. Pracownia Reklamy Wizualnej podejmuje się realizacji nawet najtrudniejszych zleceń związanych z konstrukcjami reklamowymi.
Produkty i usługi
Stała reklama zewnętrzna sprawdza w przypadku produktów i usług. Szukając firmy, która wykonuje tego rodzaju konstrukcje, najlepiej zaufać Pracowni Reklamy Wizualnej K.O.T. Firma na podstawie przesłanego projektu, zdjęcia albo poleceń przekazanych telefonicznie projektuje reklamy, wytwarza je z najlepszych materiałów i zajmuje się montażem. W zależności od oczekiwań klientów reklamy zewnętrzne mogą mieć różne rozmiary i kształty. Możliwe jest też wykonanie podświetlanych reklam, które są doskonale widoczne także po zapadnięciu zmroku. W przypadku takich konstrukcji firma oferuje prace konserwacyjne i w razie potrzeby naprawy. Może dostarczać:
-neony.
-podświetlane szyldy,
-loga podświetlane.
-litery blokowe podświetlane,
-kasetony podświetlane,
-pylony reklamowe.

K.O.T. wykonuje również niepodświetlane szyldy, tablice informacyjne i tablice przeznaczone do montażu wewnątrz budynków.

Firma oferuje też drukowanie plakatów, ulotek i wizytówek, wielkoformatowych banerów oraz dostarczanie kubków i długopisów z nadrukami.

Więcej informacji o Pracowni Reklamy Wizualnej K.O.T. znajduje się na stronie internetowej.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
L
Lidka
Usługi reklamowe na medal. Projektują, produkują i montują reklamy. Można im zaufać.
T
thefender
Jestem zadowolony, że trafiłem na ofertę firmy w internecie. Wykonują piękne reklamy zewnętrzne. Tradycyjne szyldy mają swój urok, ale bardziej podobają mi się podświetlane kasetony. Firma wykonuje je w różnych kształtach, dlatego polecam takie rozwiązanie.
K
kris1967
Podoba mi się, że można im zlecić konserwację reklam świetlnych. Od lat z nimi współpracuję, ponieważ mój sklep reklamowany jest wykonaną przez K.O.T. reklamą świetlną. Dzięki regularnej konserwacji neon bardzo rzadko się psuje.