Mikron Sp. z o.o. Systemy monitoringu, monitorowanie pożarowe, systemy wizyjne

Profesjonalne zabezpieczenia techniczne

Hydrotechnika
ul. Skwierzyńska 29 B, 53-423 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
607 111 624
Serwis całodobowy
605860761
info@mikron.pl
Adres korespondencyjny
ul. Skwierzyńska 29 B, 53-423 Wrocław Krzyki, dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Mikron znajduje się we Wrocławiu. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1984 roku, dzięki czemu możemy zagwarantować, że świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie.
Produkty i usługi
Specjalnością firmy Mikron są zabezpieczenia techniczne. Dzięki sporemu doświadczeniu w branży systemów przeciwpożarowych, a także czynnemu udziałowi w ich kontrolowaniu oraz udoskonalaniu możemy klientom zaoferować najlepszą ochronę. Zajmujemy się zabezpieczaniem zarówno obiektów przemysłowych, jak i domów prywatnych.

Mamy wszelkie upoważnienia niezbędne do produkcji zabezpieczeń technicznych budynków. Spełniają one restrykcyjne normy PN/EN i są dopuszczone do użytku na mocy obowiązujących regulacji prawnych.

W ramach świadczonych usług zajmujemy się między innymi wykonywaniem projektów całych instalacji i monitorowaniem sygnałów pożarowych. Zapewniamy też fachowe wsparcie techniczne na wszystkich etapach współpracy. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego działamy kompleksowo, zapewniając im profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań, a także zaplanowaniu i wdrożeniu ich. Zajmujemy się również późniejszą obsługą pogwarancyjną urządzeń.

Na ofertę firmy Mikron składają się nowoczesne systemy alarmowe, zintegrowane z pozostałymi instalacjami ochrony. Zanim wykonamy projekt zawsze dokładnie analizujemy sytuację na terenie budynku w celu ustalenia możliwych zagrożeń i dokonania w tych miejscach montażu urządzeń. Dodatkowo oferujemy monitorowanie wizyjne dla zapewnienia bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Do naszych zadań należy wdrażanie systemów kontroli dostępu w obiektach publicznych, hotelach i firmach. Ponadto zajmujemy się dystrybucją monitoringu przemysłowego.

Dokładamy wszelkich starań, żeby system zabezpieczeń technicznych był dopasowany do potrzeb budynku i spełniał najwyższe standardy ochrony alarmowej i przeciwpożarowej. Klienci mogą liczyć też na krótki czas realizacji zlecenia, całodobowe wsparcie działu technicznego i konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Mikron.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń