A&D Homes sp. z o.o.

Usługi remontowe i wykończenia pod klucz

Wykończenia wnętrz
ul. Tadeusza Kościuszki 103/1U, 50-442 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
A&D Homes sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy A&D Homes sp. z o.o. w Wrocław
Firma A&D Homes znajduje się we Wrocławiu. Została założona w 2014 roku przez specjalistów w projektowaniu oraz wykańczaniu wnętrz mieszkalnych. Usługi remontowo-wykończeniowe świadczy w szerokim zakresie.
Produkty i usługi
Firma A&D Homes z Wrocławia oferuje Państwu kompleksowe remonty oraz wykańczanie mieszkań pod klucz. Zlecenia realizuje kompleksowo, zapewniając pomoc w przygotowaniu projektu, doborze materiałów oraz nadzorowaniu realizacji prac. Zajmuje się zamawianiem materiałów oraz ich dostarczaniem. Projektuje i tworzy mieszkania, które są nie tylko stylowe, ale także w pełni funkcjonalne.

Wykańczanie wnętrz proponuje Państwu w jednym z trzech pakietów: White, Green lub Black. Mogą liczyć Państwo na solidną i szybką realizację oraz dostęp do bogatego katalogu wysokojakościowych materiałów. Pakiet Black to idealny wybór dla tych z Państwa, którzy cenią sobie perfekcyjne wykończenie i zastosowanie ekskluzywnych materiałów.

Klientom, którzy pragną odświeżyć wygląd mieszkania lub domu, oferuje usługi remontowe. Z dbałością o najmniejsze detale realizuje takie prace, jak:
- malowanie ścian,
- montaż drzwi,
- układanie glazury, terakoty i gresu,
- układanie paneli podłogowych,
- tapetowanie,
- biały montaż,
- zabudowy GK,
- montaż sufitów podwieszanych,
- gładzie gipsowe.

Świadczy też usługi dodatkowe, oferując między innymi meble kuchenne na wymiar wraz z AGD, rozwiązania Smart Home czy koncepcje oświetlenia.
Zasięg działania
Firma A&D Homes sp. z o.o. z lokalizacji: Wrocław świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń