Ewa Krasiczyńska Czyszczenie, farbowanie skór, kożuchów

Czyszczenie i farbowanie skór na najwyższym poziomie

Skóry naturalne i sztuczne
ul. Wapienna 27/1, 50-518 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
Poniedziałek 10:00 - 17:00
Wtorek 10:00 - 17:00
Środa 10:00 - 17:00
Czwartek 10:00 - 17:00
Piątek Zamknięte
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ewa Krasiczyńska Czyszczenie, farbowanie skór, kożuchów
ul. Wapienna 27/1, 50-518 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
NIP
8991350046
Telefon
Email
Ewa Krasiczyńska Czyszczenie, farbowanie skór, kożuchów

Informacje

Opis działalności firmy Ewa Krasiczyńska Czyszczenie, farbowanie skór, kożuchów w Wrocław
Nazywam się Ewa Krasiczyńska. Jestem właścicielką firmy, której głównym zadaniem jest czyszczenie, a także farbowanie różnego rodzaju skór czy kożuchów. Moja siedziba zlokalizowana jest na terenie Wrocławia. Zapraszam do skorzystania z oferty.
Produkty i usługi
Dzięki sporemu doświadczeniu w branży dokładnie mogę zadbać o Państwa odzież skórzaną i inne produkty wykonane z tego materiału. Mogę czyścić, farbować czy też odnawiać produkty skórzane. Mój zakład powstał już w 1981 roku i działa nieprzerwanie aż do dzisiaj, dzięki czemu zdobyłam ugruntowaną pozycję na rynku.

Moja firma nie jest pralnią chemiczną, przez co nie stosuję w niej słabej jakości detergentów i chemikaliów. Wykorzystuję jedynie pracochłonną, garbarską technologię czyszczenia, która przynosi doskonałe rezultaty i zapewnia odpowiednią delikatność czy miękkość kożuchów, futer i odzieży zamszowej czy licowej.

Na moją ofertę składają się również:

- czyszczenie skór,
- natłuszczanie skór,
- apreturowanie produktów skórzanych,
- czyszczenie mebli tapicerowanych,
- barwienie skór metodą farbowania lub malowania,
- konserwacja i utrwalanie skóry typu lico,
- usuwanie plam i uporczywych kropelek deszczu.

Dodatkowo niweluję nieprzyjemny zapach, który osiadł na produktach wykonanych ze skóry. Oddając do mojej firmy odzież w celu jej odnowienia czy odświeżenia, możecie być Państwo pewni, że wszystkie zadania zostaną przeprowadzone w sposób niezwykle dokładny, przy użyciu ekologicznych środków.

Zachęcam do odwiedzenia mojego zakładu garbarskiego we Wrocławiu.

Aktualności

renowacja skór

28.11.2023

Odzież skórzana oraz inne produkty wykonane z tego materiału są ciągle narażone na wpływ czynników zewnętrznych. To oznacza, że skóra podatna jest na zużycie. Jeśli chcesz przywrócić jej pierwotny wygląd, powinieneś skontaktować się z naszą firmą. Posiadamy niezbędny sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie. Wykonamy profesjonalną usługę renowacji skóry w atrakcyjnej cenie.Zachęcamy do nawiązania współpracy z firmą Ewy Krasiczyńskiej.

pielęgnacja skór

18.08.2023

Oferujemy usługi czyszczenia i renowacji skóry dla klientów. Nasze doświadczenie polega na przywracaniu wyglądu różnym przedmiotom skórzanym, takim jak meble, fotele samochodowe czy torby. Jesteśmy dumni z tego, że stosujemy tylko najbardziej niezawodne metody oraz wysokiej jakości produkty, aby zapewnić długotrwałe efekty naszej pracy.Zachęcamy do skorzystania z usług firmy Ewy Krasiczyńskiej.

czyszczenie skór

30.05.2023

Skóra to materiał, który wymaga szczególnej uwagi i pielęgnacji. Kluczowe jest utrzymanie jej w czystości i zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi. Nasza firma specjalizuje się w czyszczeniu i natłuszczaniu skóry. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi możemy sprawnie i dokładnie zrealizować każde zamówienie. Sumiennie wykonamy wszystkie zlecenia.Zapraszamy do kontaktu z firmą Ewy Kraisczyńskiej z Wrocławia.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń