"Abima" Gabinet Poradnictwa i Psychoterapii Marlena Pelczar

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Wileńska 16 lok. 9, 52-113 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)

Informacje

Firma "Abima" Gabinet Poradnictwa i Psychoterapii Marlena Pelczar prowadzi działalność w branży Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Wrocław w województwie dolnośląskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 605 415... lub mailową: pelczarmarlena@gmail.com
Z przedstawicielem firmy "Abima" Gabinet Poradnictwa i Psychoterapii Marlena Pelczar możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 52-113 Wrocław ul. Wileńska 16 lok. 9,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy "Abima" Gabinet Poradnictwa i Psychoterapii Marlena Pelczar znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.