Tapicerstwo Samochodowo-Meblowe Natalia Horchakova

Renowacja mebli oraz tapicerki samochodowej

Usługi tapicerskie
ul. Wodzisławska 1, 52-017 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Tapicerstwo Samochodowo-Meblowe Natalia Horchakova
ul. Wodzisławska 1, 52-017 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
NIP
8992956897
Telefon
Tapicerstwo Samochodowo-Meblowe Natalia Horchakova

Informacje

Opis działalności firmy Tapicerstwo Samochodowo-Meblowe Natalia Horchakova w Wrocław
Tapicerstwo Samochodowo-Meblowe Natalia Horchakova świadczy usługi w branży tapicerskiej. Dbamy o to, by powierzone nam zadania realizować z najwyższą starannością i spełniać oczekiwania wszystkich klientów. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszej ofercie zachęcamy do kontaktu. Można do nas zadzwonić lub przyjść do naszej siedziby we Wrocławiu.
Produkty i usługi
Tapicerstwo Samochodowo-Meblowe to najlepsze miejsce na wykonanie albo naprawę tapicerki. W zakładzie zatrudniamy doświadczonych tapicerów i korzystamy ze specjalistycznego wyposażenia. Mamy też duży zapas materiałów, szczególnie obiciowych. Korzystamy z różnokolorowych tkanin i skór. Każdy z klientów znajdzie odpowiednie materiały do realizacji swojego projektu!

W Tapicerstwie Samochodowo-Meblowym zajmujemy się m.in. renowacją obić foteli i kanap w autach. Wymieniamy w pojazdach tkaniny i skóry obiciowe. Ponadto oferujemy usługi tapicerskie związane z meblami. Oferta obejmuje renowacje mebli współczesnych i antycznych. Przykłady to:
-naprawy foteli,
-naprawy sof,
-naprawy kanap,
-naprawy krzeseł.

Zajmujemy się także odnawianiem mebli w gabinetach medycznych i stomatologicznych oraz renowacją mebli biurowych. Przywracamy też do stanu używalności sprzęt gimnastyczny i wyciszamy drzwi. Więcej informacji o usługach tapicerskich udzielamy pod podanym numerem telefonu oraz mailowo. Zapraszamy do skorzystania z oferty Tapicerstwa Samochodowo-Meblowego!
Zasięg działania
Firma Tapicerstwo Samochodowo-Meblowe Natalia Horchakova z lokalizacji: Wrocław świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń