Elsen-Logistyka Sp. z o.o. Sp.k.

Logistyka i transport.

Transport międzynarodowy
ul. Wyścigowa 56 F, 53-012 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(95) 733 70 00
Adres korespondencyjny
ul. Wyścigowa 56 F, 53-012 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Grupa przedsiębiorstw ELSEN to międzynarodowa spółka która na przestrzeni ostatnich kilku lat, wraz ze wzrostem zainteresowania, z klasycznej firmy spedycyjnej przekształciła się w
dynamicznego oraz kompleksowego operatora usług logistycznych i personalnych. Dziś charakteryzują nas przede wszystkim wysokie kompetencje doradcze i realizacyjne.

Usługi doradcze w zakresie łańcucha dostaw, świadczone są w obrębie od prostych – jak transport, aż bo niezwykle złożone operacje logistyczno-produkcyjne. Nasze przedsiębiorstwo podejmuje się również działań nad innymi obszarami logistycznymi w tym nad zarządzaniem jakością, usługami agencji pracy, oraz usługami z zakresu infrastrukturalnego Facility Management w ramach oferty Shared Services. Grupa przedsiębiorstw Elsen oferuje swoim klientom bardzo zróżnicowany, a jednocześnie spójny zakres usług.

Ogromna dywersyfikacja działalności jaką zapewniamy pozwala nam na podejmowanie współpracy zarówno z największymi przedsiębiorstwami działającymi w branży motoryzacyjnej, lotniczej czy handlowej jak i z firmami małymi oraz średnimi.
Opis działalności
Przedsiębiorstwo "Elsen-Logistyka" działa w branży logistycznej i specjalizuje się w świadczeniu usług spedycyjnych. Organizujemy międzynarodowy przewóz towarów z wykorzystaniem każdego środka transportu. Świadczymy również usługi pośrednictwa pracy w zakresie pracy czasowej, outsourcingu, on-site-management, recruitment i w rozwiązaniach logistycznych. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się we Wrocławiu.
Produkty i usługi
W związku z trwającym już od 6 lat ciągłym rozwojem Grupy Supply Chain Solutions (SCS) jako działu spółki ELSEN Logistik GmbH, zdecydowaliśmy się wydzielić ze spółki organizację doradczą z dniem 30.06.2013.

W dniu 01.07.2013 wspólnie z firmą Chaindson GmbH & Co. KG utworzyliśmy samodzielną spółkę doradczą.

Realizujemy najróżniejsze zadania z zakresu jakości. Od prostego przepakowania i zmiany etykiet po badania mikroskopowe. Wszystko po to, aby usprawnić łańcuch dostaw i skrócić czas poszczególnych jego cykli.
Marki i specjalizacje
Świadczymy również usługi w zakresie pośrednictwa pracy. Zakres: praca czasowa, outsourcing, on-site-management, recruitment, rozwiązania logistyczne.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
bolesławiecki, Legnica, Wałbrzych, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Łódź, Opole, Rzeszów, Katowice

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń