Meblant Meble biurowe, hotelowe, sklepowe, kuchenne

Produkcja, sprzedaż i montaż mebli biurowych

Meble biurowe
ul. Wyścigowa 58, 53-012 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Meblant Meble biurowe, hotelowe, sklepowe, kuchenne

Informacje

Opis działalności
Meblant to firma z Wrocławia założona w 1993 roku. Jej właścicielem jest Zygmunt Żuraw, a oferta obejmuje produkcję, sprzedaż oraz montaż mebli. Przedsiębiorstwo przede wszystkim zajmuje się dostarczaniem mebli znajdujących zastosowanie w biurach i urzędach. Dostarcza też wyposażenie innych obiektów.
Produkty i usługi
Wyposażenie biur, urzędów i gabinetów musi spełniać kilka wymogów. Po pierwsze być ergonomiczne, po drugie wygodne, a po trzecie wytrzymałe. Nie bez znaczenia jest też koszt zakupów. Wszystko to można uzyskać, kupując meble od firmy Meblant. Przedsiębiorstwo dysponuje rozwiązaniami własnej produkcji, które cenione są przed klientów już od wielu lat. W ofercie znajdują się takie meble biurowe jak:
-stoły konferencyjne,
-biurka drewniane,
-stelaże stołów,
-krzesła obrotowe,
-fotele obrotowe,
-szafy biurowe,
-kontenery,
-krzesła.

Kontenery i szafy wyposażone są w systemy cichego otwierania i zamykania.

Firma Meblant sprzedaje też i montuje lady recepcyjne oraz dostarcza meble tapicerowane do poczekalni i stref wypoczynku. Są to sofy, fotele i pufy.

Klienci w ofercie sklepu znajdą również meble sklepowe na zamówienie, zabudowy kuchenne oraz blaty i stoły używane w kuchniach. Można też kupić specjalne meble metalowe, w tym szafy biurowe, socjalne i medyczne, stoły warsztatowe oraz wózki.

Poza wymienionymi meblami na ofertę składają się ławki i krzesła szkolne, meble apteczne, meble hotelowe oraz meble dla branży gastronomicznej. W hotelach i restauracjach sprawdzają się tapicerowane fotele i kanapy, a także krzesła i stoły. Niektóre z nich można używać na zewnątrz budynków.

Podane informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie przygotowanej przez Meblant. Więcej, w tym możliwość złożenia zamówienia znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z przedsiębiorstwem najlepiej nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń