San-Tech Henryk Ziębowicz

Instalacje CO, wod-kan, gaz w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Zielińskiego 51/2, 53-533 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
San-Tech Henryk Ziębowicz

Informacje

Opis działalności
Korzystając z usług firmy Santech z Wrocławia mają Państwo pewność, że instalacje sanitarne, gazowe i centralnego ogrzewania zostaną wykonane rzetelnie oraz z dbałością o najmniejsze szczegóły.
Produkty i usługi
Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy SAN-TECH rozpoczął swoją działalność w 2006 roku. Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług w zakresie instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych i gazowych. Do naszych zadań należy również wykonywanie instalacji sanitarnych i grzewczych w domach jednorodzinnych i w budownictwie wielomieszkaniowym. Tego typu usługi świadczymy również w obiektach przemysłowych. W zakres wykonywanych przez nas prac wchodzą między innymi:

- instalacje gazowe,
- węzły cieplne,
- przyłącza i sieci wodne,
- przyłącza i sieci kanalizacyjne,
- instalacje wodno-kanalizacyjne wewnętrzne,
- instalacje centralnego ogrzewania,
- kotłownie.

Na początku zajmowaliśmy się wymianą pionów i poziomów ciepłej, zimnej wody oraz pionów kanalizacji w budynkach wielorodzinnych. Doświadczenie zdobyliśmy również przy wykonywaniu instalacji dla małych domków jednorodzinnych oraz kotłowni. Stosujemy nowoczesne i specjalistyczne urządzenia oraz różne technologie, takie jak:

- spawanie elektryczne i gazowe,
- lutowanie rur miedzianych,
- zgrzewanie rur polipropylenowych w instalacjach wewnętrznych,
- zgrzewanie rur polietylenowych w instalacjach zewnętrznych.

Aktywnie współpracujemy z firmami outsourcingowymi, dzięki czemu mamy możliwość oferowania naszym klientom takich usług jak: wykonanie projektu, wycena inwestycji, fachowe jej wykonanie, serwis.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń