Tomasz Galicki Geogal

Kompleksowa obsługa geodezyjna

Geodezja
ul. Zwycięska 54/1, 53-033 Wrocław Krzyki, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Tomasz Galicki Geogal

Informacje

Opis działalności
Geogal istnieje w branży od 2010 roku. Przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe usługi geodezyjno-kartograficzne. Siedziba działalności znajduje się we Wrocławiu. Właścicielem firmy jest Tomasz Galicki.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie geodezji i kartografii. Przedsiębiorstwo Geogal specjalizuje się w geodezyjnej obsłudze inwestycji. Do podstawowych czynności wykonywanych przez firmę należą przede wszystkim pomiary geodezyjne, pomiary działki i nieruchomości oraz tyczenie budynków. W zakres obowiązków geodetów wchodzą między innymi:

- wznowienia granic,
- sporządzanie map do celów projektowych,
- sporządzanie map sytuacyjno-wysokościowych,
- ustawienia geometryczne maszyn,
- inwentaryzacja powykonawcza,
- badanie odkształcenia gruntu,
- badania ksiąg wieczystych.

Specjaliści zajmują się pomiarami kubatur lokali mieszkalnych, odkształceń obiektów inżynierskich, mas ziemnych oraz elewacji budynków. Geogal dokonuje inwentaryzacji architektonicznych obiektów i opracowuje mapy numeryczne. Zespół firmy składa się z wysoko wykwalifikowanych osób, które dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zdobyły głębokie zaufanie wśród wielu osób. Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku i krótkie terminy realizacji zleceń.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Jelenia Góra, Legnica, świdnicki, trzebnicki, wałbrzyski, Wrocław

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe