Verano Travel Biuro podróży

Nasze wycieczki dostarczą Ci niezapomnianych doznań

Biura podróży i agencje turystyczne
ul. Bałtycka 15, 51-109 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
(2 opinie) napisz opinię
Verano Travel Biuro podróży

Informacje

Opis działalności
Biuro podróży Verano Travel przygotowuje dla klientów najlepsze oferty ekskluzywnych wakacji w różnych częściach świata.Jego właścicielką jest Joanna Teklińska, a siedziba znajduje się we Wrocławiu.
Produkty i usługi
Od 14 lat biuro podróży proponuje klientom wakacyjne oferty, które będą spełniały ich potrzeby i oczekiwania względem komfortowego wypoczynku, czy niezapomnianych wrażeń. Dlatego też biuro współpracuje z najlepszymi w kraju firmami turystycznymi touroperatorami i przewoźnikami, aby zapewnić klientom między innymi:
- przelot lub przejazd do miejsca wypoczynku,
- miejsca noclegowe o ustalonym standardzie,
- pomoc w przypadku problemów i pytań,
- pomoc w przygotowaniu dokumentów wyjazdowych,
- ubezpieczenia turystyczne i od odwołania wczasów.

Podróżowanie z biurem Verano Travel jest zawsze bezpieczne i wymaga od klientów minimum formalności.

Oprócz wypoczynku stacjonarnego w kurortach i hotelach z licznymi atrakcjami, biuro organizuje wycieczki objazdowe autokarami, a także rejsy.

Na stronie biura klienci znajdą wyszukiwarkę z zawsze aktualnymi ofertami podróży urlopowych do najwspanialszych miejsc w Europie, Azji, Afryce, czy Ameryce Południowej.

Na wszelkie pytania dotyczące szczegółów oferty chętnie odpowiedzą pracownicy biura podczas kontaktu telefonicznego z ich siedzibą we Wrocławiu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
Jutaa
Mogę ich szczerze polecić. W całości wywiązali się z tego, co zostało przedstawione w ofercie. Kiedy nie mogliśmy się dogadać z obsługą hotelową, firma pomogła nam załatwić sprawę.
F
F_zola
Razem z tym biurem wybraliśmy się na wczasy All inclusive do Czarnogóry. To były nasze niezapomniane wakacje. Wszystko było tak, jak w przedstawionej ofercie. Pełne wyżywienie, przekąski o każdej porze dnia i nocy, a także otwarty barek bez żadnych dopłat. Szczerze polecamy.