Archon Zakład Pogrzebowy

Usługi pogrzebowe
ul. Bolesława Krzywoustego 287, 51-310 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
(56 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)

Informacje

Siedzibą Archon Zakład Pogrzebowy jest Wrocław w województwie dolnośląskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Usługi pogrzebowe.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Archon Zakład Pogrzebowy poprzez email: zaklad@zaklad-pogrzebowy.com.pl lub telefon: (71) 34... .
Firmę Archon Zakład Pogrzebowy znajdziesz pod adresem 51-310 Wrocław ul. Bolesława Krzywoustego 287,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Archon Zakład Pogrzebowy znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

(56 opinii) napisz opinię
K
Kamil
Archon odpowiadał za pogrzeb mojego kuzyna Mariusza. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Starannie zorganizowana ceremonia, bardzo zdolny trębacz, dyskretni panowie niosący trumnę. Jak dla mnie całość bez najmniejszych zastrzeżeń.
T
Tomasz
Bardzo dziękuję zakładowi ARCHON z ulicy Włodkowica za pochówek mojego brata. Było dokładnie tak jak miało być. Szczerze polecam.
T
Tomasz
Bezkonkurencyjny zakład pogrzebowy na terenie powiatu oławskiego. Polecam
J
Julka
Z całego serca polecam usługi zakładu Archon za wyjątkowe pożegnanie naszego kochanego Sławka. Piękna trumna, ładne wieńce, nowy karawan i elegancko ubrani panowie z asysty. I jeszcze trębacz!!! Dziękuję….
W
P
Weronika Pinkosz
Znam ten zakład od lat ale po raz pierwszy sama osobiście załatwiałam tam pochówek. Pani, która przyjęła mnie w biurze na Witosa miła i uczynna. Załatwiła w sumie za mnie wszystkie formalności w USC, ZUS oraz szpitalu. Ceremonia obsługa się w terminie, który nam najbardziej odpowiadał. Firma zaoferowała oprawę muzyczną, z której korzystaliśmy. Za wszystkie dziękujemy w imieniu całej rodziny Pinkosz.
J
Janek
Firma pogrzebowa, której warto powierzyć pochówek najbliższych. Ja osobiście korzystam z ich usług już trzy razy i nigdy mnie nie zawiedli. To dzięki nim osoba po stracie może czuć się komfortowo, ponieważ obok są ludzie, którzy gotowi są pomóc na każdym etapie pochówku. .
P
Paweł
Archon to moim zdaniem najsolidniejszy zakład pogrzebowy na terenie Wrocławia. Mają sieć placówek, które doskonale się komunikują dzięki czemu formalności można załatwić w jednym miejscu a ubiór czy klepsydry odebrać w innym. Są elastyczni i naprawdę starają się jak mogę aby odciążyć rodzinę pogrążoną w żałobie. Polecam!
J
K
Janusz Kuszyk
Usługi pogrzebowe na ponadprzeciętnym poziomie. Polecam Archon bez dwóch zdań.
M
Mirka
Po śmierci siostry czułam jakby umarła cząstka mnie. Wiedziałam, że to na mnie spoczywa obowiązek organizacji pochówku, bo mama była zbyt załamana aby wyjść z domu. Znalazłam w internecie Archon i zadzwoniłam tam. Od pierwszej rozmowy wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Państwa firma bardzo mi pomogła- czułam się zaopiekowana na najwyższym poziomie.Bardzo za to dziękuję i pozostaje z wyrazami szacunku. Z poważaniem Mirka.
M
M
Monika Majewska
Sprawna i w pełni kompleksowa organizacja pogrzebu.
W
Werka
Sprawdzony zakład pogrzebowy. Z całego serca polecam tą firmę.
J
Jagoda
Bardzo dziękuję zakładowi Archon za organizację ceremonii pożegnania mojego najukochańszego taty. Uroczystość została zrobiona z klasą i wielkim wyczuciem. Gdy będziecie kiedyś w sytuacji wyboru zakładu pogrzebowego to zdecydowanie polecam ich usługi.
M
W
Maria Wilczkowska
Bardzo dziękuję zakładowi pogrzebowemu Archon za ceremonię pożegnania śp. Marleny J. Mieliśmy sporo wymagań, które firma spełniła w 100%. Polecam bez dwóch zdań.
M
J
Marlena J.
W Archonie pracują osoby, które są troskliwe, uważne i starają się pomóc we wszystkich sprawach związanych z pogrzebem. Tam nic nie dzieje się z przypadku, wszystko jest bardzo skrupulatnie zorganizowane i pięknie wykonane. Polecam ich z pełnym przekonaniem.
N
K
Nikola Król
Archon według mnie to dobry zakład pogrzebowy. Byłam zobligowana skorzystać z usług pogrzebowych już dwukrotnie i za każdym razem poszłam do Archonu. Na uznanie zasługuje możliwość skorzystania z elektronicznego nekrologu. Zaoszczędziło nam to mnóstwo czasu i stresu.
M
Majka
Ostatnie chwile pożegnania bliskiej osoby to ważny moment, który na długo ma się w pamięci. Dzięki skorzystaniu z usług firmy Archon oraz pożegnaniu w ich przytulnej kaplicy mogliśmy bez pośpiechu powiedzieć Jagodzie ,,żegnaj, do zobaczenia”. Dziękuję za piękny wystrój oraz oprawę muzyczną zgodną z naszymi preferencjami.
B
Bogusia
Pochówek na wysokim poziomie. Dedykowane, kameralne pożegnanie w kaplicy. Po południu ładna ceremonia pogrzebowa na cmentarzu na Sępolnie. Dziękuję całej firmie za taką jakość oraz mocno spersonalizowane podejście.
W
Werka
Ceremonia pogrzebowa na wysokim poziomie a kosztowo wychodzi nawet taniej niż u konkurencji za tzw. standard.
J
P
Jan Pawłowski
Dziękuję Zakładowi Usług Pogrzebowych za ceremonię pogrzebową śp. Kamili Pawłowskiej. Każdy szczegół był dokładnie taki jak chcieliśmy. Wykazaliście się Państwo wielką starannością oraz życzliwością w stosunku do nas, za co pięknie dziękujemy.
M
K
Mariusz Kuszyk
Serdecznie dziękuję domowi pogrzebowemu Archon oraz całemu personelowi biorącemu udział w ceremonii pożegnania Tomasza M. Jesteście Państwo rzetelni i cała usługa jak dla mnie zasługuje na ocenę celującą. Powiem krótko - wielkie dzięki!
K
Z
Krzysztof Zawada
Dziękuję firmie Archon i polecam bez cienia wątpliwości. Zdecydowanie otrzymałem duże wsparcie. Obsługa w 100% dyspozycji, pomocna, życzliwa. Wszystko z zachowaniem taktu i dyskrecji.
K
Krystyna
Polecam. Moim zdaniem pełen profesjonalizm pod każdym względem. Życzliwość, uważność na drugą osobę chociaż zupełnie przecież obcą, słowa wsparcia tak ważne w momencie straty bliskiej osoby. Widać jak wieloletnie doświadczenie na rynku procentuje. Postanowiłem, że będę zachwalał ten zakład, aby każdy z moim znajomych mógł z tak wspaniałymi ludźmi godnie pożegnać bliską im osobę. Ślicznie dziękuję.
M
Z
Marian Zawada
Archon to rzetelny zakład pogrzebowy. Korzystałem z ich usług i zgrzeszyłbym gdybym powiedział, że coś było nie tak. Już od pierwszego telefony wykonanego jeszcze na terenie szpitala wiedziałem, że są godni zaufania. I tak też było. Polecam ich usługi.
K
W
Karolina Wojewoda
Pięknie dziękuję za pochówek oraz wsparcie jakie od Państwa uzyskałam. Widać jak bardzo firma jest pro-kliencka i nastawia się na dedykowane pod klienta ceremonie. Całość jak dla mnie bez najmniejszego minusa, dziękuję!
B
Bartek
Powierzyłem organizację pochówku zakładowi Archon przy ulicy Zaporoskiej. Jestem bardzo zadowolony całością obsługi i dlatego pozwalam sobie wystawić tę opinię.
P
K
Paulina Kwiatkowska
Dziękuję za obsługę pochówku mojej chrzestnej, który miał miejsce na początku grudnia 20201 roku. Wszystko było zorganizowane na naprawdę bardzo wysokim poziomie. Szczególnie dobrze wspominam bardzo ładną kaplice na Psim Polu, gdzie mogliśmy pożegnać się przed kremacją.
K
Kacper
Sympatyczna i pomocna obsługa. Jakość ceremonii pogrzebowej bardzo wysoka. Dodatkowo dziękuję za udogodnienie w postaci cyfrowego nekrologu. Rozwiązanie to bardzo ułatwiło mi poinformowanie rodziny i znajomych o śmierci brata. Tak powinno być w każdym zakładzie pogrzebowym a niestety nie jest.
B
Betka
Zorganizowany przez nich pogrzeb był najładniejszym w jakim brałam udział. Polecam ich usługi aby ktoś kto straci bliska osobę chociaż w ten sposób miał łatwiej.
P
Paweł
Pogrzeb zlecony w ubiegły roku zakładowi z ulicy Zaporoskiej mogę polecić z czystym sumienie. Bardzo sprawna obsługa oraz doradztwo ale nie nachalne tylko dające czas na samodzielne podjęcie decyzji. Jestem w pełni usatysfakcjonowany.
M
M
Monika Mackiewicz
Zakład pogrzebowy gdzie obsługa oraz jakość świadczonych usług nigdy nie budzą wątpliwości. Zawsze jest wszystko wykonane od a do z. Osobiście zleciałam im dwie ceremonie pogrzebowe i każda była wyjątkowa i bez zarzutu. Polecam!
K
Ż
Kamila Żak
W czasie pobytu na wakacjach zmarła moja siostra. Mama była tak w kiepskiej formie, że to ja musiałam zająć się organizacją transportu z Hiszpanii oraz ceremonią pogrzebową. Firmę Archon polecił mi kolega z pracy. Do dzisiaj mu dziękuję za to polecenie, bo naprawdę bardzo mi pomogli. Dodatkowo koszty były nawet niższe niż uprzedzali mnie znajomi.
W
M
Wiktoria Marzec
Domowi pogrzebowemu Archon zleciliśmy pochówek babci. Usługa została wykonana przez firmę na najwyższym poziomie jaki dotychczas widziałam. Z całą pewnością będę państwa usługi pogrzebowe polecać znajomy, którzy znajdą się w podobne sytuacji co my 3 miesiące temu.
L
Luśka
Chciałabym podziękować firmie Archon za bardzo efektowny pogrzeb naszego wuja. Ciotka chciała aby wszystko było na bogato, nawet wynajęła orkiestrę i windę do trumny. Na początku wydawało mi się to przesytem ale później zrozumiałam, że to jedyne co mogła jeszcze dla Stefana zrobić a taki pochówek na długo zostanie w pamięci każdej osoby, która brała w tym pogrzebie udział.
P
P
Paweł Połomski
Gdy odeszła moja szwagierka rodzina zdecydowała się na Archon. Nie znałem tej firmy i nie ukrywam czułem obawy. Zupełnie niepotrzebnie. Uroczystość była naprawdę na wysokim poziomie. Obsługa również pierwsza klasa. Szczerze polecam.
M
Marika
Jestem bardzo zadowolona z obsługi pogrzebu mojej siostrzenicy. Firma Archon nie zawiodła. Według mnie lepiej zorganizowanej ceremonii być nie mogło. Koszty również miło nas zaskoczyły. Wraz z rodziną założyliśmy nawet wyższe. Szczerze polecam.
P
W
Patrycja Woś
Pogrzeb to zawsze ogromny stres dla najbliższych. Dodatkowo gdy umiera ktoś przebywający za granicą pojawia się problem z transportem. Dzięki zakładowi Archon z ulicy Zaporoskiej nam udało się przejść przez to sprawnie. Ceremonie pogrzebowa również warta rekomendacji. Polecam.
M
W
Milena Wójcik
Brałam udział w kilku pogrzebach organizowanych przez Archon i za każdym razem było naprawdę na wysokim poziomie pomimo różnej zamożności portfela rodzin odpowiadających za pochówek. Jeżeli kiedyś przyjdzie mi skorzystać z usług zakładu pogrzebowego to z pewnością wybiorę Archon.
M
J
Marzena Janik
To jak Pani z prosektorium zawodowo zajęła się moją Mamusią to czapka z głów. Wyglądała jakby spała. Nigdzie nie było widać, że umierając upadła i rozcięła sobie czoło oraz uszkodziła nos. To tylko pokazuje jak profesjonalna firmą jest Archon. Poza tym cały pogrzeb był przeprowadzony wzorowo.
P
K
Paweł Kurkowski
Pomocna obsługa w biurze, piękna trumna, świeże kwiaty plus wysokiej klasy karawan. Dodatkowo Państwo z asysty nie ulegli emocjom i zachowali zimną krew gdy teściowa rzuciła się na trumnę, którą nieśli. Widać wysoki profesjonalizm ale też wyrozumiałość w oczach.
S
O
Stefania Olsza
Chciałabym polecić zakład pogrzebowy Archon z ulicy Grabiszyńskiej za pomoc w organizacji pogrzebu mojego taty. Dziękuję również za sprawny transport - tato zmarł na delegacji w Szczecinie i bardzo chciałam aby jak najszybciej był we Wrocławiu. Nawet nie musiałam tam jechać, ponieważ firma Archon ogarnęła za mnie wszystkie formalności - bardzo dziękuję.
K
Kiki
Archonowi powierzyłam pochówek brata, który zmarł w wyniku wypadku. Pogrzeb był naprawdę uroczysty i każdy szczegół był tak jak ustalałam w biurze z obsługującą mnie Panią. Bardzo chciałabym podziękować za indywidualne podejście oraz poświęcony czas.
J
Z
Z
Jolanta Zabawka z Rodziną
W imieniu całej rodziny chciałabym podziękować za zorganizowanie pogrzebu dla naszej Babci. Przygotowane przez Państwa uroczystość była na najwyższym poziomie - skromna ale elegancka. W kaplicy,w której żegnaliśmy się z Babcią grała cichutko muzyczka - jej ulubiona Irena Santor. Dokładnie tak jak chcieliśmy. Nikt nie patrzył na zegarek, nie pośpieszał. To był nasz czas na pożegnanie.
W
Wiki
Powierzyłam zakładowi Archon organizację pogrzebu mojej siostry. Zależało mi na skromnej ceremonii. Personel zakładu wykazał się pomocą, sumiennością oraz wysoką kulturą osobistą. Zachowanie i postawa panów niosących trumnę wskazywały na łączenie się w smutku z rodziną. Ceremonia pomimo skromności, była piękną uroczystością. Zakład Archon zasługuje na najwyższą rekomendację.
A
M
Aga Majszak
Zorganizowaliśmy już wiele pogrzebów, ale żaden nie był na tak wysokim poziomie, jak ten zorganizowany w zakładzie Archon. Obsługa jest tutaj na najwyższym poziomie, cały asortyment jest najwyższej klasy, a to wszystko otoczone jest bezcenną empatią i zrozumieniem.
M
Majka
Dwa tygodnie temu organizowaliśmy pogrzeb naszego dziadka. Był to już kolejny pogrzeb z zakładem Archon w naszej rodzinie. Również tym razem, mogliśmy liczyć na wielką życzliwość, pomoc, zrozumienie i empatię. Każda uroczystość zorganizowana z pomocą zakładu Archon była doniosła i perfekcyjna.
R
M
Rodzina Majów
Zakład pogrzebowy Archon jest godny polecenia. Korzystaliśmy z ich usług dwa miesiące temu. W zakładzie wybraliśmy piękne świeże kwiaty pogrzebowe, wysokiej jakości trumnę z trwałego materiału ze zdobieniami, czarny luksusowy karawan. Cała ceremonia odbyła się na najwyższym poziomie.
K
Karola
W zeszłym miesiącu odbył się pogrzeb naszej mamy. Był to dla nas trudny czas, pełen smutku i zadumy. Ceremonię pogrzebową zorganizowaliśmy przy pomocy zakładu Archon. Dziękujemy za sprawną organizację, za pomoc w wyborze kwiatów, trumny, karawanu oraz za cenne wskazówki dotyczące stroju dla naszej mamy. Dziękujemy również panom z obsługi niosącym trumnę, gdyż ich strój i postawa były eleganckie i pełne szacunku dla mamy.
M
R
Marek R.
Czas organizacji pogrzebu nie jest łatwym czasem. Jest przepełniony smutkiem i żalem. Nam umarł tata i to był dla nas wielki cios. Pomoc, którą uzyskaliśmy w zakładzie Archon była bardzo nam potrzebna. Wszystko mogliśmy wybrać na miejscu i nie martwić się dodatkowymi rzeczami.
M
Z
Maciej Z.
Zakład pogrzebowy Archon jest firmą godną polecenia. Po śmierci naszego dziadka personel zadbał o dopełnienie wszelkich formalności, pomógł nam zorganizować stypę oraz zachował pełen profesjonalizm podczas całej ceremonii.
M
K
Michał Kozak
Polecam każdemu zakład Archon. Profesjonaliści w każdym calu.
M
G
Michał Grzeszcz
Śmierć czasem przychodzi nagle. Nasz wujek zmarł w tragicznym wypadku. Zadzwoniliśmy do zakładu Archon, co teraz powinniśmy robić i oni nas pokierowali. Z pełnym profesjonalizmem i empatią. Pracownicy zakładu odebrali wuja z chłodni Medycyny Sądowej i przewieźli do prywatnej chłodni Zakładu Usług Pogrzebowych Archon. Zajęli się wszelkimi formalnościami za co bardzo dziękuję.
A
T
Anna Tracz
Życzeniem mojej mamy zawsze było, to aby ją spalić, dlatego szukaliśmy zakładu pogrzebowego, który już organizował takiego rodzaju uroczystości. Postanowiliśmy skorzystać z usług zakładu Archonu. I to był trafny wybór. Nie tylko personel pomógł nam wszystko zorganizować, ale również miał tak duży wybór różnego rodzaju urn, że nie musieliśmy nigdzie indziej szukać, co znacznie ułatwiło nam organizację pogrzebu.
E
R
Ewa Rutkowska
Doświadczenie, profesjonalizm, najwyższy poziom usług – to określenia odzwierciedlające zakład Archon. Polecam!
T
B
Tomasz Bajserowicz
Niedawno pochowaliśmy swojego tatę. Zależało nam na wysokim standardzie i bogatym wyborze urn. Skorzystaliśmy z usług zakładu Archon. Wysoko wyspecjalizowany personel pomógł nam we wszystkim.
A
K
Z
Agnieszka Kozioł z rodziną
Wyrozumiałość, ciepło, empatia. Dodatkowo urocza ceremonia i danie rodzinie czasu na pożegnanie się. Nikt nie poganiał, nie patrzył która godzina pomimo, że było stosunkowo późno jak na pogrzeb. Proszę przyjąć wyrazy wdzięczności ode mnie i rodziny.
S
S
Sylwia Sabik
Firma godna polecenia. Sumienna organizacja ceremonii i bardzo dobre wykonanie. Dodatkowo za plus sympatyczną i bardzo dobrze ubraną obsługę.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.

Dbamy o Twoja prywatność

W naszym serwisie używamy plików cookies (tzw. ciasteczek), które zapisują się w przeglądarce internetowej Twojego urządzenia.

Dzięki nim zapewniamy prawidłowe działanie strony internetowej, a także możemy lepiej dostosować ją do preferencji użytkowników. Pliki cookies umożliwiają nam analizę zachowania użytkowników na stronie, a także pozwalają na odpowiednie dopasowanie treści reklamowych, również przy współpracy z wybranymi partnerami. Możesz zarządzać plikami cookies-eu, przechodząc do Ustawień. Informujemy, że zgodę można wycofać w dowolnym momencie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Cookies.

Zaawansowane ustawienia cookies

Techniczne i funkcjonalne pliki cookie umożliwiają prawidłowe działanie naszej strony internetowej. Wykorzystujemy je w celu zapewnienia bezpieczeństwa i odpowiedniego wyświetlania strony. Dzięki nim możemy ulepszyć usługi oferowane za jej pośrednictwem, na przykład dostosowując je do wyborów użytkownika. Pliki z tej kategorii umożliwiają także rozpoznanie preferencji użytkownika po powrocie na naszą stronę.

Analityczne pliki cookie zbierają informacje na temat liczby wizyt użytkowników i ich aktywności na naszej stronie internetowej. Dzięki nim możemy mierzyć i poprawiać wydajność naszej strony. Pozwalają nam zobaczyć, w jaki sposób odwiedzający poruszają się po niej i jakimi informacjami są zainteresowani. Dzięki temu możemy lepiej dopasować stronę internetową do potrzeb użytkowników oraz rozwijać naszą ofertę. Wszystkie dane są zbierane i agregowane anonimowo.

Marketingowe pliki cookie są wykorzystywane do dostarczania reklam dopasowanych do preferencji użytkownika. Mogą być ustawiane przez nas lub naszych partnerów reklamowych za pośrednictwem naszej strony. Umożliwiają rozpoznanie zainteresowań użytkownika oraz wyświetlanie odpowiednich reklam zarówno na naszej stronie, jak i na innych stronach internetowych i platformach społecznościowych. Pliki z tej kategorii pozwalają także na mierzenie skuteczności kampanii marketingowych.