Voltage Adam Kwaśniewski

Montaż systemów fotowoltaicznych oraz instalacji odgromowych

Ogrzewanie elektryczne
ul. Chałupnicza 61/16, 51-503 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
503 076 376
Voltage Adam Kwaśniewski

Informacje

Opis działalności
Adam Kwaśniewski jest właścicielem firmy Voltage, która znajduje się we Wrocławiu. Głównym profilem naszej działalności jest montaż instalacji elektrycznych. Oferujemy wykonanie projektów i montażu dla Klientów prywatnych i instytucji publicznych. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Firma Voltage składa się z uprawnionych oraz doświadczonych elektryków, którzy oferują szeroki zakres usług w dziedzinie elektroinstalatorstwa. Współpracujemy z właścicielami domków jednorodzinnych, zakładów oraz instytucji publicznych. Wykonujemy montaż prostych instalacji takich jak oświetlenie w domu w ramach usług wykończeniowych lub skomplikowane projekty dotyczące wszystkich przyłączy elektrycznych, czy sieci odgromowych.

Do naszych usług należy:
- montaż instalacji odgromowych,
- montaż mikroinstalacji fotowoltaicznych,
- montaż rozdzielnic,
- montaż sieci strukturalnych,
- montaż instalacji TV SAT,
- montaż pomp ciepła

Oferujemy także instalacje systemów zabezpieczających posesję przed włamaniem, czy pożarem. Montujemy czujniki dymu, czujniki ruchu, alarmy, kamery przemysłowe itp.

Oferujemy także montaż fotowoltaiki, która pozwala pozyskać energięodnawialną z promieni słonecznych. Nasze systemy działają bez zarzutu przez wiele lat.

Zapewniamy wykonanie regularnych pomiarów instalacji. Uzupełnieniem oferty jest pomoc w wyborze oraz montażu klimatyzacji i wentylacji dobranej do potrzeb mieszkańców domu lub pracowników firm.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Voltage z Wrocławia oraz na naszą stronę www.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Wrocław

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Mirosław
Wykonawca solidny i fachowy.
Z
Zbyszek
Ogromna wiedza, bardzo profesjonalny. Polecam