MPEC Serwis S.A.

Budowa węzłów cieplnych oraz instalacji technologicznych budynków

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Chorwacka 47, 51-107 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
(5 opinii) napisz opinię
MPEC Serwis S.A.

Informacje

Opis działalności
MPEC Serwis to firma z Wrocławia. Jej początki sięgają 2001 roku, a działalność związana jest z instalacjami ciepłowniczymi. Przedsiębiorstwo działa na zlecenie osób fizycznych, spółdzielni i firm.
Produkty i usługi
MPEC Serwis to doświadczona firma z branży ciepłowniczej. Zajmuje się kompleksową budową węzłów cieplnych, instalacji wewnętrznych i zewnętrznych budynków. Zapewnia też konserwację, modernizację oraz remonty i usuwanie awarii. Gwarantuje indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Zatrudnieni w firmie specjaliści używają narzędzi wysokiej jakości i najlepszych materiałów, dlatego instalacje grzewcze rzadko ulegają awariom. Jeśli tak się jednak stanie, to pracownicy firmy działają przez całą dobę, dlatego nawet nocne awarie są szybko usuwane. Pogotowie techniczne obejmuje naprawę instalacji ciepłowniczych, ciepłej i zimnej wody, a także elektrycznych.

Tworzy węzły cieplne oraz instalacje technologiczne według najnowszych technologii, korzystamy z energooszczędnych urządzeń. Proponuje też wysokiej klasy zamienniki do urządzeń automatycznej regulacji dostawy ciepła, aktualnie już nieprodukowanych.

Ekipa firmy zapewnia doradztwo w zakresie ciepłownictwa. Analizuje i optymalizuje parametry pracy urządzeń energetycznych oraz instalacji grzewczych, radzi jak oszczędzić zużycie energii.

Przedsiębiorstwo MPEC Serwis oferuje też montaż takich instalacji centralnego ogrzewania jak:
-kotłownie gazowe
-kotłownie olejowe
-kotłownie parowe

Firma buduje również rurociągi na parę i poddaje też instalacje pracom konserwacyjnym i modernizacyjnym.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o MPEC Serwis. Więcej przeczytają Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu. Firma zaprasza do skorzystania z usług.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
K
Knerassowski
Wykonali modernizacje węzła cieplnego u mnie w firmie. Cieszę się, że im zaufałem, zrobili wszystko, jak należało.
B
Beata
Polecam, sprawny montaż kotła!
A
AbasiaF
Ekipa montowała u mnie kotłownię parową. Wszystko mi wytłumaczyli, są profesjonalni i kompetentni.
R
Romek
Naprawili mi awarię instalacji wodociągowej. Dysponują wszelkimi niezbędnymi sprzętami, wiedzą, co robić. Polecam tę firmę.
P
Paweł
Polecam, to świetna ekipa. Sprawnie wybudowali mój węzeł cieplny, znają się na tym, co robią. Zdecydowanie warto im zaufać w zakresie ciepłownictwa!